De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

SGW Geestmerambacht - Langedijk - 2019-08-10 - Ring 3: L paarden

Laatste update op: 09 August 2019 10:07:22.

L paarden
Ring Rug nr. NH / ZH Naam ruiter Naam paard/pony Vereniging Pa Klasse Po Klasse Cat HC Dressuur Springen Cross
1 3 70 Ja Lilian Bakker Taloubet 2 K Z Manege De Hoef V.O.F. L Nee 9.00 14.00 14.30
2 3 72 Nee Minouche Castricum Highlander-o Manege De Hoef V.O.F. L Nee 9.08 14.04 14.34
3 3 74 Ja Falco De Nijs Nico RV. Belckmeer L Nee 9.16 14.08 14.38
4 3 76 Ja Jill Van den Berg Hazelwood RV. Beemster Ruiters L Nee 9.24 14.12 14.42
5 3 78 Ja Emma Blok Hasta La Fiësta RV. Duinridders L Nee 9.32 14.16 14.46
6 3 80 Ja Caya De Haas Black Treasure RV. Wennekers L Nee 9.40 14.20 14.50
7 3 82 Ja Lotte Monhemius Emily van 't Bergse Bos BB-Z RV. Xanthus Spaarnwoude L Nee 9.48 14.24 14.54
8 3 84 Nee ? Frederike Tuin Franko Billis Royale RV. Broekerruiters L Nee 10.36 14.28 14.58
9 3 86 Ja Pieter Bakker Beau Geste RV. Noord-Hollandse L Nee 9.56 14.32 15.02
10 3 88 Ja Shannon Bakker Ici ma belle Manege De Hoef V.O.F. L Nee 10.04 14.36 15.06
pauze 10:20
11 3 90 Ja Ineke Wiegersma Elleminka RV. HSV Gaasterland L Nee 10.12 14.40 15.10
12 3 92 Ja Heleen Slebos - Schoonhoven Daimler Utopia RV. Belckmeer L Nee 10.44 14.44 15.14
13 3 94 Ja Desiree Schuddemat Mowgli Hippisch Centrum De Schalm L Nee 10.52 14.48 15.18
14 3 96 Ja Mae Roumen Georgie Girl RV. Viribus Unitis L Nee 11.00 14.52 15.22
15 3 98 Ja Sylvia Van der Horst Up To Win RV. Hasselt L Nee 11.08 14.56 15.26
16 3 100 Ja Lisette Ten Wolde Gangster RV. I.V.O. L Nee 11.16 15.00 15.30
17 3 102 Ja Lionne Van Loon Nabukadonozor D'16 RV. St. Hubertus-lisse L Nee 11.24 15.04 15.34
18 3 104 Ja Tamara Wit Dame Pérignon B Z RV. Alcmaria Hippix L Nee 11.32 15.08 15.38
19 3 106 Ja Rina Van der Kolk Amazing RV. Schermeer Ruiters L Nee 11.40 15.12 15.42
pauze 11:48
20 3 108 Ja Freek Barwegen El Paso RV. de Voornruiters L Nee 11.56 15.16 15.46
21 3 110 Ja Danielle Muntz Trileva Z RV. Nunspeetse Ruiterclub L Nee 12.04 15.20 15.50
22 3 112 Ja Tessa Arisz Frascati RV. Niedorper Ros Beyaert L Nee 12.12 15.24 15.54
23 3 113 Ja Dhidey Hulshof Don Migo RV. Voorwaarts L Nee 12.20 15.26 15.56
24 3 114 Ja Lilian Bakker Ivan Manege De Hoef V.O.F. L Nee 10.28 15.28 15.58
25 3 116 Ja Dianne Romkes Denver RV. Vollenhove L Nee 12.28 15.32 16.02
26 3 118 Nee Minouche Castricum Mulan Manege De Hoef V.O.F. L Nee 12.36 15.36 16.06
27 3 120 Ja Lisanne Kluinhaar Falko RV. St. Hubertus-lisse L Nee 12.44 15.40 16.10
28 3 121 Ja Myrthe Panman[1] Saar RV. Sportpaarden Amsterdam (spa) L Nee 12.52 15.42 16.12
29 3 122 Nee ? Zoë van de Klashorst Davina SPW RV. Heerhugowaard L Nee 13.00 15.44 16.14
30 3 123 Ja Margot Lemert Cochise d' Or RV. Sportpaarden Amsterdam (spa) L Nee 13.08 15.46 16.16
pauze 13:16
31 3 124 Nee ? Wim Schrama Cuno RV. Duinruiters L Nee 13.24 15.48 16.18
32 3 125 Ja John Maarse Fristy DDM RV. Beemster Ruiters L Nee 13.32 15.50 16.20
33 3 126 Nee ? Rinus Aldenkamp Asper RV. Noord-Hollandse L Nee 13.40 15.52 16.22
34 3 127 Nee ? Floor Greeve Montreal RV. Schaapskooi L Nee 13.48 15.54 16.24
35 3 128 Ja Noor Kuilboer Giselle RV. Schermeer Ruiters L Nee 13.56 15.56 16.26

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val