Update! In deze uitzonderlijke tijden zijn er helaas geen wedstrijden mogelijk, de wedstrijden die op Uitslagen.online staan blijven staan tot dat het duidelijk is of deze afgelast worden of doorgang kunnen vinden. Volg de actuele berichtgeving van de KNHS omtrent het beleid.
Zie hier het laatste nieuws!
De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Let op! De parcoursontwerpen kunnen afwijken van het gebouwde parcours, loop dus altijd parcours.

Indoor Beukers 2019 - 2019-12-27 - M Paarden 1ste parcours

Laatste update op: 27 December 2019 15:52:59.

Lijst gemaakt op: 27-12-2019 15:52:56

27-12 M paarden 1e parcours
sponsor VHC Jongens B.V.

Datum: 27-12-2019
Aanvang: aansluitend (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Kranenburg, P. Van
Jury: Molenaar - Seignette, A.E.M.
Jury: Hoekstra, C.

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Claudia KosJerseyIrcolandoMPDuinridders, RV.
2Henri RuiterBrown Star KZBig Star JR KZMPBeukers Bv, Manege
3Jessica BruinJiaraTangelo Van De ZuuthoeveMPWieringermeerruiters, RV.
4Dominique BeukersEliseArezzo VDLMPDuinridders, RV.
5Berry WagenaarJoly spot kzJust in TimeMPDuinridders, RV.
6Victoria Van BreemenJumping StarBig Star JR K ZMPVoornruiters, RV. De
7Naomi MullerDesireeLandosMPPrins, RV.
8Elise VelzenHeldBrugal VDLMPHanzeruiters, RV.
9Lucy GroenenJodocus GAir Force HHMPHilversumse Rijclub, RV.
10Mark MulCampary ZCatokiMPHeerhugowaard, RV.
11Lotte MonhemiusEmily van 't Bergse Bos BB-ZElvis Ter PutteMPXanthus Spaarnwoude, RV.
12Hans de VriesGlobal nikiBerniniMPIt Bytling, RV.
13Roy WeelJorden PowerStarpowerMPCeres, RV.
14Annelotte BuséWinstonHors La Loi IiMPSteenen Kamer BV (RV.), Manege De
15Sophie PostmaBløfUltime EspoirMPBoeyenkamp, Hippisch Centrum
16Sanne ZeemanFirst ImpressionVader OnbekendMPHs Heiloo e.o., RV.
17Teun De BodtFigaroLord ZMPConcordia Florebit, RV.
18Franklin PosmusHoberlinaKojakMPHoorn, RV.
19      
20Fréderique BroadwithRubio Monocoat's Finishing TouchNumero UnoMPNoord-Hollandse, RV.
21Kelly JonkerGolden StarBaltic VDLMPDuinridders, RV.
22Malin VikstromJacksonbay-MbfNumero UnoMPHaarlemmermeer Ruiters, RV.
23Anna-froukje Kuperus - De VriesIndependentMylord CarthagoMPBrocope (PS), RV.
24Henri RuiterFlying Hirsch BLarinoMPBeukers Bv, Manege
25Jessica BruinHighlight HJBQuality Time TNMPWieringermeerruiters, RV.
26Thea KooistraFestinaQuality TimeMPHanzeruiters, RV.
27Leon BarendregtImolga's Jewel MBig Star JR K ZMPSchermeer Ruiters, RV.
28Stefanie StorhannusHalencia kMetallMPBeyaert, RV.
29Tess PuntAqua Light's HaistonNumero UnoMPPhoenix, RV.
30Sonja van der BergHelios VelvetCardentoMPGaasterland, RV. HSV
31Marcel BeukersGeraltha wUltimoMPDuinridders, RV.
32Jeanny van den HoveGameboyCantosMPSoc. Rijvereniging Vennen, RV.
33Anouk MulderfabianZapatero VDLMPTjongerruiters, RV.
34Tiffany De JongJo-DjoDakar VDLMPPrinsenstad, Manege De
35Emmely Van der KooijFalco KLord SandroMPWieringermeerruiters, RV.
36Gillian OvingeChannaC-trenton ZMPHeerhugowaard, RV.
37Gino HagenZorro of PicobelloZandorMPSoc. Rijvereniging Vennen, RV.
38Marco SasJabab CbNabab de ReveMPHoorn, RV.
39Berry WagenaarIlisander KBig Star JR K ZMPDuinridders, RV.
40Franklin PosmusJayden HNumero UnoMPHoorn, RV.
41Naomi MullerGuntherBaltic VDLMPPrins, RV.
42Elise VelzenGinnyvonaEldorado Van De ZeshoekMPHanzeruiters, RV.
43Lucy GroenenGyonEmilionMPHilversumse Rijclub, RV.
44Claudia KosKatarina van 't HukaKannan X-6261 SbsMPDuinridders, RV.
45Mark MulCyranta ZClintissimo ZMPHeerhugowaard, RV.
46Lotte MonhemiusEmmy Good RettoCarettMPXanthus Spaarnwoude, RV.
47Roy WeelFolavsca Fortuna MPCeres, RV.
48Jessica BruinGaletta HJBIndoctroMPWieringermeerruiters, RV.
49Hans de VriesFiero ZFlipper D'elleMPIt Bytling, RV.
50Henri RuiterIceberg BBaltic VDLMPBeukers Bv, Manege



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val