De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Let op! De parcoursontwerpen kunnen afwijken van het gebouwde parcours, loop dus altijd parcours.

Indoor Beukers 2019 - 2019-12-29 - Z Paarden 2de parcours

Laatste update op: 29 December 2019 18:32:23.

Lijst gemaakt op: 29-12-2019 18:32:21

29-12 Z paarden 2e parcours
sponsor Vente Diervoeding

Datum: 29-12-2019
Aanvang: aansluitend (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bakker - Van Ettinger, S.M.
Jury: Bakker, J.H.
Jury: Rotteveel, C.A.
Jury: Kranenburg, P. Van

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Aleksandra PushkarskayaGionaGilborsZPGastlicentie, RV.
2Malin VikstromIvory MbfQuasimodo Vd MolendreefZPHaarlemmermeer Ruiters, RV.
3Franklin PosmusHyolga mVader OnbekendZPHoorn, RV.
4Marcel BeukersGeraltha wUltimoZPDuinridders, RV.
5Marco SasIdaho V/D HagenhorstBig StarZPHoorn, RV.
6Lizzy De GooijerZeppe de sabette zVisa Zandor ZZPVoornruiters, RV. De
7Elaine PenDivaliCardentoZPRynland, RV.
8Berry WagenaarHigh big andi kBig Star JR KZZPDuinridders, RV.
9Martine Gramsbergen - HoekstraGhandiCrespo VDLZPSjaerdema-liauckemaruiters, RV.
10Renate BeuvingInzellModestoZPExloo, RV.
11Henri RuiterIceberg BBaltic VDLZPBeukers Bv, Manege
12Dennis Van den BrinkGoldie ZPNeuderuiters, RV.
13Quincy KarmanSTH's G-StarMetallZPHaarlemmermeer Ruiters, RV.
14Fréderique BroadwithRubio Monocoat's Finishing TouchNumero UnoZPNoord-Hollandse, RV.
15Jessica BruinHighlight HJBQuality Time TNZPWieringermeerruiters, RV.
16Marcel BeukersirelevaBaltic VDLZPDuinridders, RV.
17Marco SasIbera V/D HagenhorstChacco BlueZPHoorn, RV.
18Aleksandra PushkarskayaHollandEuropaZPGastlicentie, RV.
19James robert BillingtonGolden boyCardentoZPLeeuwarden, RV.
20Sander Van StratenBeauvaisDollar De La PierreZPAlcmaria Hippix, RV.
21Elisah AartsImposantQuaprice ZZPTjongerruiters, RV.
22Elisabeth JukemaExclusief Canto`sCantosZPSjaerdema-liauckemaruiters, RV.
23Anna-froukje Kuperus - De VriesFleedwood macFor FashionZPBrocope (PS), RV.
24Djura EringaCzarina-rhIndoctroZPRadboudruiters, RV.
25Lotte MonhemiusEmmy Good RettoCarettZPXanthus Spaarnwoude, RV.
26Nick van DelftBalouca Du Rouet ZBaloubet Du RouetZPSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.
27Kim HoogenraatG-star esBig StarZPHaarlemmermeer Ruiters, RV.
28Lizzy De GooijerSheraton Boy D ZSheratonZPVoornruiters, RV. De
29Martine Gramsbergen - HoekstraDorayaColmanZPSjaerdema-liauckemaruiters, RV.
30Berry WagenaarIcarusEtoulonZPDuinridders, RV.
31Renate BeuvingInxCreedZPExloo, RV.
32Malin VikstromDubhay MBFLupicorZPHaarlemmermeer Ruiters, RV.
33Marcel BeukersIvafeeD. Amelusina R65ZPDuinridders, RV.
34Emmelie Melssenformel einsFly HighZPSoest, RV.
35Aleksandra PushkarskayaGondaLasinoZPGastlicentie, RV.



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val