De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Let op! De parcoursontwerpen kunnen afwijken van het gebouwde parcours, loop dus altijd parcours.

Indoor Beukers 2019 - 2019-12-30 - Finale L Paarden Springen

Laatste update op: 29 December 2019 23:36:12.

Lijst gemaakt op: 29-12-2019 23:36:09

30-12 L paarden finale
sponsor Louwman Dealer Group

Datum: 30-12-2019
Aanvang: aansluitend (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bakker - Van Ettinger, S.M.
Jury: Bakker, J.H.
Jury: Molenaar - Seignette, A.E.M.

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Babet BrinksBlue BirdCassini IlLPZaanse Ruiters, RV.
2Lionne Van LoonNabukadonozor D'16ElectroLPHubertus-lisse, RV. St.
3Charlotte BarendrechtArillaSandreoLPZaanse Ruiters, RV.
4Dionne SamanI like itDakar VDLLPWest-Friesland, RV.
5Welmoed AgricolaEksie- PerfeksieNamelus RLPHanzeruiters, RV.
6Franklin PosmusCaen RoseCarrera VDLLPHoorn, RV.
7Anna-froukje Kuperus - De VriesJerichoNabab de ReveLPBrocope (PS), RV.
8Eva Van DuinKind of MagicFlying dreamLPWennekers, RV.
9Rikst AbmaTzybelle BCadorLPHanzeruiters, RV.
10Zenna KreftGoogle me mVersace Of EsbiLPSoc. Rijvereniging Vennen, RV.
11Stefanie StorhannusAriana TSalvatoreLPBeyaert, RV.
12Regina BreeuwsmaNobel van het JasperhofJupiter van het JasperhofLPHanzeruiters, RV.
13Anja LyklemaHighlight smhInshallah De MuzeLPGaasterland, RV. HSV
14Berry WagenaarI'M Big Corde KBig Star JR K ZLPDuinridders, RV.
15Mila BuevingBaloucaNamelus RLPDuinridders, RV.
16Marion DubbeldDon CavalierCavalierLPNoorderkoggenruiters, RV.
17Ylse marleen DijkstraEcassini BoyCassini Boy JuniorLPSjaerdema-liauckemaruiters, RV.
18Melissa WitElcola DUnaniemLPAlcmaria Hippix, RV.
19Frederike TuinBliksemBriar JuniorLPBroekerruiters, RV.
20Hylke de JongJack Sparrow QSHSDouglasLPPaula De Jong, Stal
21Tamara WitHarm BVDL SheratonLPAlcmaria Hippix, RV.
22Ingrid BroersJimmy ChooGlasgow-w Vh MerelsnestLPDongen, RV.
23Naomi MullerHurilloChello Ill VDLLPPrins, RV.
24Evelyn WegnerCheHemmingwayLPOude Veer, RV.
25Jamie BeetsmaCassandraCassini GoldLPWieringermeerruiters, RV.
26Thomas BosmanCoco DecentoCentoLPMidland (PV.), RV.
27Tess PuntKokoda CsiQuasimodo ZLPPhoenix, RV.
28Bonny BastianCrime TimeKrimhLPZaanse Ruiters, RV.
29Marcel BeukersKarishma De Semilly VhhDiamant De SemillyLPDuinridders, RV.
30Marianne BoeremaMr GreyCesano IILPNienoord, RV.
31Tiffany De JongHodessa dSheratonLPPrinsenstad, Manege De
32Berry WagenaarJazz De Revel KJazz De CoquerieLPDuinridders, RV.
33Renzo LaffraBlackberryFarmerLPNoorderkoggenruiters, RV.
34Savannah Van EedenDirk TCantosLPHubertus-lisse, RV. St.
35Frederike TuinHydrograafUltograafLPBroekerruiters, RV.
36Richard Van ZaanenJolly Joker's HighnessZambesiLPSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.
37Annelotte BusťGironne-sCarrera VDLLPSteenen Kamer BV (RV.), Manege De
38Anouk KuilboerBelle EspoirQuite EasyLPDuinridders, RV.
39Fleur SteringaWhat A Woopy KzWhat A Kashmir KLPGaasterland, RV. HSV
40Bente JalvingCem Licia v/d LindehoeveTygoLPWaddenruiters, RV.
41Rosanne Van de PutZazouRhodiumLPMidland (PV.), RV.
42Claudia KosSociety's JaapioQuasimodo Vd MolendreefLPDuinridders, RV.
43Mark MulJack VdlZapatero VDLLPHeerhugowaard, RV.
44Britt ScholtsElvis-zeldenrustVDL WittingerLPSRJV. Groenendaal, RV.
45Maaike SmitDerma-BurgundyLupicorLPTjongerruiters, RV.
46Koen VulpenBrown SugarVerdiLPAlcmaria Hippix, RV.
47Candice Van MotmanIndian River van PerschroevenOgano Sitte (e.t.)LPKoninklijke Nederlandsche Jachtvereniging, RV.
48Kiki SijmFernandelArizonaLPHeerhugowaard, RV.
49Sara TuomalaHarley van 't BreezerhofOrlando BwpLPRynland, RV.
50Henri RuiterHennessy BZambesiLPBeukers Bv, Manege



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val