De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Regiomeetmoment Noord-Holland 2021 - volledige startlijst

Laatste update op: 02 July 2021 09:14:59.

Startlijsten

Lijst gemaakt op: 02-07-2021 09:14:36

Defitinieve startlijst !
De dressuur klasse B t/m M2 is op gras, de overige klasse is op zand.

Het is een
Regio Selectiemeetmoment en dus geen klassement en prijsuitreiking!
Voor deelnemers en aanwezigen gelden alle regels en protocollen van de RIVM.
Voor: afmeldingen mail:
[email protected]
Inschrijfgeld voor 30 juni overgemaken aan:
T.n.v.: Manege Beukers
IBAN: NL43 RABO 0346 6021 06
Met vermelding: Achternaam deelnemer en klasse.
Paarden: € 12.50 en Pony’s € 10.- per start.
Iedereen dient zelf voor zijn hoofdstelnummer te zorgen!



Klasse:M/Z/ZZ Paarden 1e Parcours met aansluitend barrage 2e parcours zonder barrage.



Hoofdterrein 1
Datum: 02-07-2021
Aanvang: 10:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Dijkshoorn, A.
Jury: Beekman, J.
Jury: Hofmeester, H.J.
Jury: Slottje, J.

nr.HnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1291Jessica BruinFynataSam RZZP1eWieringermeerruiters
  Parcours aanpassen (5 min.)      
2960Marcel BeukersIvafeeD. Amelusina R65ZP1eDuinridders
3408Mark MulJack VdlZapatero VDLZP1eHeerhugowaard
4960Marcel BeukersIvafeeD. Amelusina R65ZP2eDuinridders
5408Mark MulJack VdlZapatero VDLZP2eHeerhugowaard
6306Sanne ZeemanFirst ImpressionVader OnbekendZP1eBeukers Bv
7509Kelly JonkerBehaveLord ZZP1eDuinridders
8306Sanne ZeemanFirst ImpressionVader OnbekendZP2eBeukers Bv
9000Quinty KeurBikeniaUnistarZP1eHaarlemmermeer Ruiters
10811Jessica BruinJiaraTangelo Van De ZuuthoeveZP1eWieringermeerruiters
11432Marcel BeukersirelevaBaltic VDLZP1eDuinridders
12811Jessica BruinJiaraTangelo Van De ZuuthoeveZP2eWieringermeerruiters
13432Marcel BeukersirelevaBaltic VDLZP2eDuinridders
  Parcours aanpassen (5 min.)      
14346Glenn KnoesterKatoulonToulonMP1eHaarlemmermeer Ruiters
15906Arjen Van DiepenKamille Van De EenhoornZirocco BlueMP1eHoorn
16346Glenn KnoesterKatoulonToulonMP2eHaarlemmermeer Ruiters
17448Annelotte BuséWinstonHors La Loi IiMP1eSteenen Kamer BV
18416Arjen Van DiepenKardashianFabriano VDLMP1eHoorn
19448Annelotte BuséWinstonHors La Loi IiMP2eSteenen Kamer BV
20524Kiki SijmFreek-Willem-BArizonaMP1eHeerhugowaard
21198Fleur JongejansBeauvaisDollar De La PierreMP1eDuinridders
22524Kiki SijmFreek-Willem-BArizonaMP2eHeerhugowaard
23496Berry WagenaarJm BlueZirocco BlueMP1eDuinridders
24660Koen van VulpenEminco BlueMr BlueMP1eAlcmaria Hippix
25496Berry WagenaarJm BlueZirocco BlueMP2eDuinridders
26168Jessica BruinJanis Joplin JBZavall VdlMP2eWieringermeerruiters
27670Marion DubbeldDon CavalierCavalierMP1eNoorderkoggenruiters
28213Henri RuiterHennessy BZambesiMP1eBeukers Bv
29670Marion DubbeldDon CavalierCavalierMP2eNoorderkoggenruiters
30213Henri RuiterHennessy BZambesiMP2eBeukers Bv
31651Robbie NijdamJilton van de ScheldehofDayton SitteMP1eSoc. Rijvereniging Vennen
32735Pien DoppenbergJandiamo 24AndiamoMP1eWieringermeerruiters
33651Robbie NijdamJilton van de ScheldehofDayton SitteMP2eSoc. Rijvereniging Vennen
34735Pien DoppenbergJandiamo 24AndiamoMP2eWieringermeerruiters
35857Annelotte BuséGironne-sCarrera VDLMP1eSteenen Kamer BV
36394Marcel BeukersKarena WdGlasgow-w Vh MerelsnestMP1eDuinridders
37857Annelotte BuséGironne-sCarrera VDLMP2eSteenen Kamer BV
38394Marcel BeukersKarena WdGlasgow-w Vh MerelsnestMP2eDuinridders
39854Kelly JonkerGolden StarBaltic VDLMP1eDuinridders
40959Glenn KnoesterJillz E.B.Jamal vd HeffinckMP1eHaarlemmermeer Ruiters
41681Jessica BruinCofi ZCasimoMP1eWieringermeerruiters
42120Fleur JongejansEkinalitaCartino ZMP1eDuinridders
43681Jessica BruinCofi ZCasimoMP2eWieringermeerruiters


Terug naar de top

Klasse:L Paarden 1e Parcours met aansluitend barrage 2e parcours zonder barrage.



Hoofdterrein 1
Datum: 02-07-2021
Aanvang: 12:15 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Dijkshoorn, A.
Jury: Beekman, J.
Jury: Hofmeester, H.J.
Jury: Slottje, J.

nr.HnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1610Chantal MegchelenbrinkIt's MeZirocco BlueLP1ePhoenix
2842Marcel BeukersQuitoQuidamoLP1eDuinridders
3610(HC) Chantal Megchelenbrink (HC)It's MeZirocco BlueLP2ePhoenix
4842Marcel BeukersQuitoQuidamoLP2eDuinridders
5076Merel PopkemaIce PrincessDream BoyLP1eWieringermeerruiters
6556Kerstin Van der SchaafRumour has itBrainpowerLP1eOude Veer
7076Merel PopkemaIce PrincessDream BoyLP2eWieringermeerruiters
8556Kerstin Van der SchaafRumour has itBrainpowerLP2eOude Veer
9508Thor KastropJerom SI'm Special de MuzeLP1eNoord-Hollandse
10570Fleur JongejansCekinalita BZCream On TopLP1eDuinridders
11508Thor KastropJerom SI'm Special de MuzeLP2eNoord-Hollandse
12293Kelly JonkerHigh performanceCavalierLP1eDuinridders
13586Arjen Van DiepenPaddington van het AvenhofClarucci CLP1eHoorn
14759Marco SasCapri van De HagenhorstCasallLP1eHoorn
15707Mark MulKalista TexelNamelus RLP1eHeerhugowaard
16862Lotte MonhemiusHis MajestyNabab De ReveLP1eXanthus Spaarnwoude
17707Mark MulKalista TexelNamelus RLP2eHeerhugowaard
18862Lotte MonhemiusHis MajestyNabab De ReveLP2eXanthus Spaarnwoude
19800Sjoerd HofstedeJasonpop ECSQuasimodo ZLP1eHeerhugowaard
20371Chantal MegchelenbrinkCheckpointWestpointLP1ePhoenix
21800Sjoerd HofstedeJasonpop ECSQuasimodo ZLP2eHeerhugowaard
22371Chantal MegchelenbrinkCheckpointWestpointLP2ePhoenix
23339Marcel BeukersHauliBodinusLP1eDuinridders
24624Daimy Van TielKenzyZirocco BlueLP1eLeeghwater
25914Jan Van der WaterJetfire L'AvenirEtoulonLP1eOude Veer
26624Daimy Van TielKenzyZirocco BlueLP2eLeeghwater
27914Jan Van der WaterJetfire L'AvenirEtoulonLP2eOude Veer
28893Jonne De HaanJavelinVader OnbekendLP1eHs Heiloo e.o.
29844Tanja WagenaarEleganceZapatero VDLLP1eSchermeer Ruiters
30893Jonne De HaanJavelinVader OnbekendLP2eHs Heiloo e.o.
31364Lotte MonhemiusJump for joy of HelleborusAndiamoLP1eXanthus Spaarnwoude
32972Romy VisserDerkLandlordLP1eSchermeer Ruiters
33364Lotte MonhemiusJump for joy of HelleborusAndiamoLP2eXanthus Spaarnwoude
34972Romy VisserDerkLandlordLP2eSchermeer Ruiters
35747John MaarseFristy DDMVersace Of EsbiLP1eBeemster Ruiters
36508Marco SasKhantastic-SCorlandLP1eHoorn
37747John MaarseFristy DDMVersace Of EsbiLP2eBeemster Ruiters
38252Iris PijperQuaprice BR ZQuasimodo ZLP1eWaddenruiters
39942Kelly JonkerValenziaVulkanoLP1eDuinridders
40252Iris PijperQuaprice BR ZQuasimodo ZLP2eWaddenruiters
41714Samantha HeijnenWavaletto K ZWhat A Kashmir KLP1eZaanse Ruiters
42068Fleur JongejansJarabel Star KBig Star JR KZLP1eDuinridders
43714Samantha HeijnenWavaletto K ZWhat A Kashmir KLP2eZaanse Ruiters
44099(HC) Marcel Beukers (HC)Karishma De Semilly VhhDiamant De SemillyLP1eDuinridders
45784Chantal MegchelenbrinkJupHarley VdlLP1ePhoenix
46099(HC) Marcel Beukers (HC)Karishma De Semilly VhhDiamant De SemillyLP2eDuinridders
47784Chantal MegchelenbrinkJupHarley VdlLP2ePhoenix


Terug naar de top

Klasse:B Paarden 1e Parcours met aansluitend barrage 2e parcours zonder barrage.



Hoofdterrein 1
Datum: 02-07-2021
Aanvang: 15:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Dijkshoorn, A.
Jury: Beekman, J.
Jury: Hofmeester, H.J.
Jury: Slottje, J.

nr.HnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1205Melissa HeuvelmanLa Bonne Amie DstFarmgraafBP1eOostelijk West Friesland
2394(HC) Arjen Van Diepen (HC)Legend CsiNumero UnoBP2eHoorn
3205Melissa HeuvelmanLa Bonne Amie DstFarmgraafBP2eOostelijk West Friesland
4420Fee PaansIseInshallah De MuzeBP1eNoord-Hollandse
5454Nadine RossenaarKing Diamond LgcBerniniBP1eHoorn
6420Fee PaansIseInshallah De MuzeBP2eNoord-Hollandse
7454Nadine RossenaarKing Diamond LgcBerniniBP2eHoorn
8164Jolien Van der VeldtMiladyQuasimodo Vd MolendreefBP1eRecreatie Sport KNHS
9689Merel GroenDon - Dali BP1eSabaruiters
10164Jolien Van der VeldtMiladyQuasimodo Vd MolendreefBP2eRecreatie Sport KNHS
11689Merel GroenDon - Dali BP2eSabaruiters
12840Jesper BeukersCascalinaCasallcoBP1eDuinridders
13045Femke DelisKilimanjaroIndoctroBP1eHoorn
14840Jesper BeukersCascalinaCasallcoBP2eDuinridders
15045Femke DelisKilimanjaroIndoctroBP2eHoorn
16334Marit SchalkwijkCamaro van 't Winkenshof ZCanterburyBP1eOude Veer
17873Jade KosterKey WestF-One USABP1eSchermeer Ruiters
18334Marit SchalkwijkCamaro van 't Winkenshof ZCanterburyBP2eOude Veer
19873Jade KosterKey WestF-One USABP2eSchermeer Ruiters
20166Jiske DekkerJosephineDanserBP1eAlcmaria Hippix
21365Kathrin KrämerJummieClarenceBP1eBentveld
22166Jiske DekkerJosephineDanserBP2eAlcmaria Hippix
23365Kathrin KrämerJummieClarenceBP2eBentveld
24698Anneroos KummerJasmin-LadyNumero UnoBP1eHaarlemmermeer Ruiters
25347Kimberley SchellingerJazz oh dear KZJazz De CoquerieBP1eSteenen Kamer BV
26698Anneroos KummerJasmin-LadyNumero UnoBP2eHaarlemmermeer Ruiters
27347Kimberley SchellingerJazz oh dear KZJazz De CoquerieBP2eSteenen Kamer BV
28414(HC) Arjen Van Diepen (HC)I-StarBig Star JR KZBP2eHoorn
29007Lara BrugemannHarvey SpecterRicardo ZBP1eLangenberg
30535Sascha Van RuitenEvening SunVaillantBP1eXanthus Spaarnwoude
31007Lara BrugemannHarvey SpecterRicardo ZBP2eLangenberg
32535Sascha Van RuitenEvening SunVaillantBP2eXanthus Spaarnwoude
33689Mirthe SasAl PaccioCarpaccioBP1eWieringermeerruiters
34174Caitlin van VerseveldKilrodan ExchangeMaster ImpBP1eHollandsche Manege
35689Mirthe SasAl PaccioCarpaccioBP2eWieringermeerruiters
36174Caitlin van VerseveldKilrodan ExchangeMaster ImpBP2eHollandsche Manege
37537(HC) Marco Sas (HC)Grandini`s Calthago fly BP2eHoorn
38665Pien DoppenbergCornelis ZCavalo ZBP1eWieringermeerruiters
39442Anne Van BloklandCaptain JackCyrellBP1eDuinridders
40665Pien DoppenbergCornelis ZCavalo ZBP2eWieringermeerruiters
41442Anne Van BloklandCaptain JackCyrellBP2eDuinridders
42295Marit De PagterHollywood-Star ZChinookBP1eBentveld
43302Kimberly KroonFireballMister XBP1eAlcmaria Hippix
44295Marit De PagterHollywood-Star ZChinookBP2eBentveld
45302Kimberly KroonFireballMister XBP2eAlcmaria Hippix
46380Jolien Van der VeldtMagic MarleyHarley VdlBP1eRecreatie Sport KNHS
47872(HC) Arjen Van Diepen (HC)Jolina Van De FaliebergUp To DateBP2eHoorn
48380Jolien Van der VeldtMagic MarleyHarley VdlBP2eRecreatie Sport KNHS


Terug naar de top

Dressuur Pony's Klasse Z1 1e Proef

Hoofdterrein 1
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Goudsmit, H.R.P.
Jury bij H: Andel, C.C.E.T.H. Van

Schrijver bij C: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:30222Merel LakemanMaharadje Z1C25Soc. Rijvereniging Vennen
2--09:38613Bo GouwenbergDieselSanderZ1D25Duinruiters
3--09:46524Cornelie RijnenRamiraRietheim's HilbertZ1D25Engewormer Hippics
4--09:54681Robin AbelsSchermeer's Hof CinderellaDon Cremello Du BoisZ1D25Vrije Passage
5--10:02113Zenna KreftSteerwolde's V.I.P.Hagelkruis ValentijnZ1D25Soc. Rijvereniging Vennen
6--10:10347Sydney van den BoutBasically PerfectVader OnbekendZ1D25Wennekers
7--10:18131Jente NesShakiraOrlandoZ1D25Oostelijk West Friesland
8--10:26506Britt LaagwaterPrince Z1D25Wennekers
9--10:34783Noa BoelS' Copacabana Drum van het JuxschotKantje's FahranZ1D25Noord-Hollandse
--10:42 pauze (15 min.)      
10--10:57562Kiara LeekBrummerhoeve's MagicLamentoZ1D25Bon Ami
11--11:05733Mette HalewijnFranchois Du Lys Z1E25Vrije Passage
12--11:13599Esmee BoersBeauty WOrchard BoginovZ1D25Nieuw-Vennep
13--11:21487Joyce WiegersmaAldancerRash RZ1E25Wieringermeerruiters
14--11:29318Maud PronkTurfhorst Be My PridePippin's Pride A.T.Z1E25Schermeer Ruiters
15--11:37789Linde NiemanDLN Westerhuis BramDe Goede Ree Now Or NeverZ1D25Oostelijk West Friesland
16--11:45978Nanette De WitEikenhorst's RobbieLomansheide BrentZ1D25Oude Veer
17--11:53001Sophia TouberQuox De L'aubeDavrocarZ1D25Hoorn


Terug naar de top

Dressuur Piony's klasse Z1 2e Proef

Hoofdterrein 2
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 09:54

Jury bij C: Berends, P.W.
Jury bij H: Ruiter - Bakker, C. de

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:54222Merel LakemanMaharadje Z1C26Soc. Rijvereniging Vennen
2--10:02613Bo GouwenbergDieselSanderZ1D26Duinruiters
3--10:10524Cornelie RijnenRamiraRietheim's HilbertZ1D26Engewormer Hippics
4--10:18681Robin AbelsSchermeer's Hof CinderellaDon Cremello Du BoisZ1D26Vrije Passage
5--10:26113Zenna KreftSteerwolde's V.I.P.Hagelkruis ValentijnZ1D26Soc. Rijvereniging Vennen
6--10:34347Sydney van den BoutBasically PerfectVader OnbekendZ1D26Wennekers
7--10:42131Jente NesShakiraOrlandoZ1D26Oostelijk West Friesland
8--10:50506Britt LaagwaterPrince Z1D26Wennekers
9--10:58783Noa BoelS' Copacabana Drum van het JuxschotKantje's FahranZ1D26Noord-Hollandse
--11:06 pauze (15 min.)      
10--11:21562Kiara LeekBrummerhoeve's MagicLamentoZ1D26Bon Ami
11--11:29733Mette HalewijnFranchois Du Lys Z1E26Vrije Passage
12--11:37599Esmee BoersBeauty WOrchard BoginovZ1D26Nieuw-Vennep
13--11:45487Joyce WiegersmaAldancerRash RZ1E26Wieringermeerruiters
14--11:53318Maud PronkTurfhorst Be My PridePippin's Pride A.T.Z1E26Schermeer Ruiters
15--12:01789Linde NiemanDLN Westerhuis BramDe Goede Ree Now Or NeverZ1D26Oostelijk West Friesland
16--12:09978Nanette De WitEikenhorst's RobbieLomansheide BrentZ1D26Oude Veer
17--12:17001Sophia TouberQuox De L'aubeDavrocarZ1D26Hoorn


Terug naar de top

Dressuur pony's klasse M1 en M2 -1e Proef

Ring 3
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Nieuwenhuis - Tilstra, L.M.E.
Jury bij H: Ubels, A.

Schrijver bij C: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:30793Sara ErdeHogewald's NaziriVita Nova's CelestoM1D17Bucephalus
2--09:38630Jordan LuitenDexiaT Leechiem's CarlosM1C17Soc. Rijvereniging Vennen
3--09:46852Chiara De JongHenryOke Dene PeterM1C17Beemster Ruiters
4--09:54896Anne BosseBelcampo's CharmeurHoppenhof's JasperM1D17Sportpaarden Amsterdam
5--10:02572Jennifer BroeksmaThe Edge of Orchid'sKanshebberM1D17Engewormer Hippics
6--10:10872Maartje LontC'est MoiCastle RockM1D17Wieringermeerruiters
7--10:18559Senna HorichMidsummer AshleyWoodrow CarisbrookeM1D17Sabaruiters
8--10:26186Lara KayaHells BellsOnbekendM1D17Wennekers
9--10:34408Laura BrieffiesFernando BOrchard BoginovM1E17Oostelijk West Friesland
10--10:42327Romina WinnubstPink LadyBokkesprong CasjmierM1E17Kleppertjes
11--10:50420Sara ErdeTen Doorn's GitanaRiddersholm SalemM1D17Bucephalus
--10:58 pauze (15 min.)      
12--11:13040Brigit BingSalinero--M2D21Bucephalus
13--11:21099Faye Lynn ZwaneveldWinters Delarento M2D21Broekerruiters
14--11:29876Channa van de PolFirst DiamondFirst PromiseM2E21Leeghwater
15--11:37818Isabel Van der EngBinkVita Nova's CelestoM2D21Starrenburg
16--11:45784Faye BosseEquiparQ's RoxyOrchard BoginovM2D21Funny Horse
17--11:53872Danielle HesHappy LAzmiraff OxM2D21Steenen Kamer BV
18--12:01153Rosa VlaarCoco ChanelChampion de LuxeM2D21Enkhuizen
19--12:09687Kelly KauffmanAlexandroOrchid's TygoM2D21Steenen Kamer BV
20--12:17213Lili SchonherrJumperMikelM2E21Wennekers
21--12:25759Sanne HorichLiberty M2C21Sabaruiters
22--12:33784Bregje LontHoge Linthorst TimberHoge Linthorst SignM2C21Wieringermeerruiters


Terug naar de top

Dressuur Pony's Klasse M1 en M2 - 2e Proef

Ring 4
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 09:54

Jury bij C: Boer - Werff, A.C. De
Jury bij H: Brouwer - Clausen, E.A.C.

Schrijver bij C: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:54793Sara ErdeHogewald's NaziriVita Nova's CelestoM1D18Bucephalus
2--10:02630Jordan LuitenDexiaT Leechiem's CarlosM1C18Soc. Rijvereniging Vennen
3--10:10852Chiara De JongHenryOke Dene PeterM1C18Beemster Ruiters
4--10:18896Anne BosseBelcampo's CharmeurHoppenhof's JasperM1D18Sportpaarden Amsterdam
5--10:26572Jennifer BroeksmaThe Edge of Orchid'sKanshebberM1D18Engewormer Hippics
6--10:34872Maartje LontC'est MoiCastle RockM1D18Wieringermeerruiters
7--10:42559Senna HorichMidsummer AshleyWoodrow CarisbrookeM1D18Sabaruiters
8--10:50186Lara KayaHells BellsOnbekendM1D18Wennekers
9--10:58408Laura BrieffiesFernando BOrchard BoginovM1E18Oostelijk West Friesland
10--11:06327Romina WinnubstPink LadyBokkesprong CasjmierM1E18Kleppertjes
11--11:14420Sara ErdeTen Doorn's GitanaRiddersholm SalemM1D18Bucephalus
--11:22 pauze (15 min.)      
12--11:37040Brigit BingSalinero--M2D22Bucephalus
13--11:45099Faye Lynn ZwaneveldWinters Delarento M2D22Broekerruiters
14--11:53876Channa van de PolFirst DiamondFirst PromiseM2E22Leeghwater
15--12:01818Isabel Van der EngBinkVita Nova's CelestoM2D22Starrenburg
16--12:09784Faye BosseEquiparQ's RoxyOrchard BoginovM2D22Funny Horse
17--12:17872Danielle HesHappy LAzmiraff OxM2D22Steenen Kamer BV
18--12:25153Rosa VlaarCoco ChanelChampion de LuxeM2D22Enkhuizen
19--12:33687Kelly KauffmanAlexandroOrchid's TygoM2D22Steenen Kamer BV
20--12:41213Lili SchonherrJumperMikelM2E22Wennekers
21--12:49759Sanne HorichLiberty M2C22Sabaruiters
22--12:57784Bregje LontHoge Linthorst TimberHoge Linthorst SignM2C22Wieringermeerruiters


Terug naar de top

Dressuur pony's klasse B 1e Proef

Ring 5
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Kruk, M.A.L. van der
Jury bij H: Broxterman, N.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:30314Thijmen De WitTdw's Loena BD5Alcmaria Hippix
2--09:38458Maud WokkeQuint BD5Kennemerruiters
3--09:46806Eveline ZaalbergEikenhorst MarlinoLomansheide BrentBD5Enkhuizen
4--09:54777Riva NoordmanliloVader OnbekendBD5Wennekers
5--10:02046Linda LucasHeitholms MeetingDating ATBD5Beemster Ruiters
6--10:10700Nick SparreboomZafirZodiak Boy For FutureBD5Beukers BV
7--10:18274Cira BakkerRossum's GentlemanReekamp's EclipsBE5Schermeer Ruiters
8--10:26363Bregje LontEvita de L'EguilleBjirmen's WytseBD5Wieringermeerruiters
9--10:34888Daphne ToenFascoVader OnbekendBD5Beukers BV
10--10:42625Saar RootjesJoanneVader OnbekendBD5Kennemerland
11--10:50807Jill Bright DoorsonMeijerink's EllaAlcantaraBD5IJsselmeerruiters
--10:58 pauze (15 min.)      
12--11:13640Bindi StuurCeresmolen's SurpriseManfredBD5Bentveld
13--11:21718Lizzy KlokkersRachelDutch MenBD5Beukers BV
14--11:29748Marley de GrootSchermeer's Hof SnowwhiteDon Cremello Du BoisBD5Sportpaarden Amsterdam
15--11:37211Angel AmendeSensation ASHKarlos NPABD5Beemster Ruiters
16--11:45791Julliëtte OoijevaarOosting DavincyJarnoBE5Beukers BV
17--11:53047Linda LucasHeitholms Li LouFS Mr. RightBD5Beemster Ruiters
18--12:01397Manouk WischmeijerRoetje v`t Oud MolenhuisAmor D.JBD5Beukers BV
19--12:09354Fee HeidsmaLotus BE5Beukers BV
20--12:17487Sanne Van den HeiligenbergKeep On Dreaming OdinDelano DiggoryBE5Steenen Kamer BV
21--12:25240Merel Guitinkmeidoorn hoeve ronaldinhoOnbekendBE5Beemster Ruiters
22--12:33861Nynke MoormannLevitus HDakar VDLBE5Kleppertjes


Terug naar de top

Dressuur pony's klasse B 2e Proef

Ring 6
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 09:54

Jury bij C: Verbruggen, A.J.
Jury bij H: Ydema, B.V.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:54314Thijmen De WitTdw's Loena BD6Alcmaria Hippix
2--10:02458Maud WokkeQuint BD6Kennemerruiters
3--10:10806Eveline ZaalbergEikenhorst MarlinoLomansheide BrentBD6Enkhuizen
4--10:18777Riva NoordmanliloVader OnbekendBD6Wennekers
5--10:26046Linda LucasHeitholms MeetingDating ATBD6Beemster Ruiters
6--10:34700Nick SparreboomZafirZodiak Boy For FutureBD6Beukers BV
7--10:42274Cira BakkerRossum's GentlemanReekamp's EclipsBE6Schermeer Ruiters
8--10:50363Bregje LontEvita de L'EguilleBjirmen's WytseBD6Wieringermeerruiters
9--10:58888Daphne ToenFascoVader OnbekendBD6Beukers BV
10--11:06625Saar RootjesJoanneVader OnbekendBD6Kennemerland
11--11:14807Jill Bright DoorsonMeijerink's EllaAlcantaraBD6IJsselmeerruiters
--11:22 pauze (15 min.)      
12--11:37640Bindi StuurCeresmolen's SurpriseManfredBD6Bentveld
13--11:45718Lizzy KlokkersRachelDutch MenBD6Beukers BV
14--11:53748Marley de GrootSchermeer's Hof SnowwhiteDon Cremello Du BoisBD6Sportpaarden Amsterdam
15--12:01211Angel AmendeSensation ASHKarlos NPABD6Beemster Ruiters
16--12:09791Julliëtte OoijevaarOosting DavincyJarnoBE6Beukers BV
17--12:17047Linda LucasHeitholms Li LouFS Mr. RightBD6Beemster Ruiters
18--12:25397Manouk WischmeijerRoetje v`t Oud MolenhuisAmor D.JBD6Beukers BV
19--12:33354Fee HeidsmaLotus BE6Beukers BV
20--12:41487Sanne Van den HeiligenbergKeep On Dreaming OdinDelano DiggoryBE6Steenen Kamer BV
21--12:49240Merel Guitinkmeidoorn hoeve ronaldinhoOnbekendBE6Beemster Ruiters
22--12:57861Nynke MoormannLevitus HDakar VDLBE6Kleppertjes


Terug naar de top

Dressuur Piony's klasse Z2 1e Proef

Hoofdterrein 1
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Goudsmit, H.R.P.
Jury bij H: Andel, C.C.E.T.H. Van

Schrijver bij C: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:00404Rowi PilleDon JuanDreidimensional ATZ2D91Bucephalus
2--13:08556Linde NiemanGolden SacoOrchard D'avranchesZ2D91Oostelijk West Friesland
3--13:16992Esmee BoersOrchard Red PrinceAester El NinoZ2D91Nieuw-Vennep
4--13:24318Joanne NeidhoferPearcy's PopeyeFS Pearcy PearsonZ2D91Wieringermeerruiters
5--13:32221Mick Van der KortKeizerskroon FinnPippin's Pride A.T.Z2D91Dijckhoeve
6--13:40762Djayna FolmerSulaatik's ValencioSulaatik's VersaceZ2D91Paardensport Centrum Belckmeer PC
7--13:48268Marie-Anne Den DrijverNando JthDe Goede Ree's MetallZ2D91Enkhuizen


Terug naar de top

Dressuur Piony's klasse Z2 2e Proef

Hoofdterrein 2
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 13:24

Jury bij C: Berends, P.W.
Jury bij H: Ruiter - Bakker, C. de

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:24404Rowi PilleDon JuanDreidimensional ATZ2D90Bucephalus
2--13:32556Linde NiemanGolden SacoOrchard D'avranchesZ2D90Oostelijk West Friesland
3--13:40992Esmee BoersOrchard Red PrinceAester El NinoZ2D90Nieuw-Vennep
4--13:48318Joanne NeidhoferPearcy's PopeyeFS Pearcy PearsonZ2D90Wieringermeerruiters
5--13:56221Mick Van der KortKeizerskroon FinnPippin's Pride A.T.Z2D90Dijckhoeve
6--14:04762Djayna FolmerSulaatik's ValencioSulaatik's VersaceZ2D90Paardensport Centrum Belckmeer PC
7--14:12268Marie-Anne Den DrijverNando JthDe Goede Ree's MetallZ2D90Enkhuizen


Terug naar de top

Dressuur pony's klasse L1 - 1e Proef

Ring 3
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Vellinga - Reitsma, A.
Jury bij H: Ham - Timmers, J.S. Ten

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:15651Zofia ZuiderveldSjorsVader OnbekendL1D9Kennemerruiters
2--13:23374Daniëlle LeeuwBlaze L1E9Zaanse Ruiters
3--13:31774Hannelore LangbroekTurfhorst RivermanMolenhorn's Lucky BoyL1D9Oostelijk West Friesland
4--13:39021Britt PeekPeek's Don DiegoDon Cremello Du BoisL1D9Soc. Rijvereniging Vennen
5--13:47969Sanne Van den HeiligenbergKeep on dreaming Myrza's MyrtheChewano van de LangenieuwL1D9Steenen Kamer BV
6--13:55365Lieke HakvoortLizzy-JoHolthausen ElessarL1D9Wieringermeerruiters
7--14:03194Pien LoumanVivaldiSulaatik's VersaceL1D9Xanthus Spaarnwoude
8--14:11621Sharissa BeijemanSweet NightmareAmor D.JL1D9Schildknapen
9--14:19696Wende BaronDeejee L1D9Beukers BV
10--14:27720Zoë van de KlashorstFloris SPW L1D9Alcmaria Hippix
--14:35 pauze (15 min.)      
11--14:50431Jennifer van de WeemSarishof's MiraceSulaatik's VersaceL1D9Eenhoorn
12--14:58955Anne VlaarRozendaals JuniusWicked CourtjesterL1D9Noorderkoggenruiters
13--15:06578Roos BosseTwist hoeve's JorkGlansevin GraffitiL1C9Sportpaarden Amsterdam
14--15:14099Stella JohnsonBambamLeandros SirikL1C9Beemster Ruiters
15--15:22546Nathalie HoogendoornStarlichtVader OnbekendL1C9Wieringermeerruiters
16--15:30739Jula WilmsPrince L1C9Bruin
17--15:38656Britt Kikkert - Van der LindeAllstar TexelAnjershof RockyL1C9Kleppertjes
18--15:46995Liz MulSpike L1B9Heerhugowaard
19--15:54478Lindsey WiegersmaTommy L1B9Wieringermeerruiters
20--16:02408Renate VosSterre van de VossenhofVader OnbekendL1A9Kennemerland


Terug naar de top

Dressuur pony's klasse L1 - 2e Proef

Ring 4
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 13:38

Jury bij C: Swaab, N.N.H.
Jury bij H: Voet, A. Van der

Schrijver bij C: Eigen
Schrijver bij H: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:38651Zofia ZuiderveldSjorsVader OnbekendL1D10Kennemerruiters
2--13:46374Daniëlle LeeuwBlaze L1E10Zaanse Ruiters
3--13:54774Hannelore LangbroekTurfhorst RivermanMolenhorn's Lucky BoyL1D10Oostelijk West Friesland
4--14:02021Britt PeekPeek's Don DiegoDon Cremello Du BoisL1D10Soc. Rijvereniging Vennen
5--14:10969Sanne Van den HeiligenbergKeep on dreaming Myrza's MyrtheChewano van de LangenieuwL1D10Steenen Kamer BV
6--14:18365Lieke HakvoortLizzy-JoHolthausen ElessarL1D10Wieringermeerruiters
7--14:26194Pien LoumanVivaldiSulaatik's VersaceL1D10Xanthus Spaarnwoude
8--14:34621Sharissa BeijemanSweet NightmareAmor D.JL1D10Schildknapen
9--14:42696Wende BaronDeejee L1D10Beukers BV
10--14:50720Zoë van de KlashorstFloris SPW L1D10Alcmaria Hippix
--14:58 pauze (15 min.)      
11--15:13431Jennifer van de WeemSarishof's MiraceSulaatik's VersaceL1D10Eenhoorn
12--15:21955Anne VlaarRozendaals JuniusWicked CourtjesterL1D10Noorderkoggenruiters
13--15:29578Roos BosseTwist hoeve's JorkGlansevin GraffitiL1C10Sportpaarden Amsterdam
14--15:37099Stella JohnsonBambamLeandros SirikL1C10Beemster Ruiters
15--15:45546Nathalie HoogendoornStarlichtVader OnbekendL1C10Wieringermeerruiters
16--15:53739Jula WilmsPrince L1C10Bruin
17--16:01656Britt Kikkert - Van der LindeAllstar TexelAnjershof RockyL1C10Kleppertjes
18--16:09995Liz MulSpike L1B10Heerhugowaard
19--16:17478Lindsey WiegersmaTommy L1B10Wieringermeerruiters
20--16:25408Renate VosSterre van de VossenhofVader OnbekendL1A10Kennemerland


Terug naar de top

Dressuur pony's klasse: B: A/B/C en L2 - 1e Proef

Ring 5
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Speerstra, T.E.
Jury bij H: Kemp, I.M.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:15715Isa SwartThijs BB5Beukers BV
2--13:23641Iris van der SlikkeSuper PinoVader OnbekendBA5Kleppertjes
3--13:31380Feline HeijdensSun BornCoelenhage's Private DancerBB5Beukers BV
4--13:39612Sandy BrammerRichelleLiberty's Fly With MeBB5Soc. Rijvereniging Vennen
5--13:47        
6--13:55711Minne HoekstraArwen--BC5Schermeer Ruiters
7--14:03858Lisa HoedtTinky Winky VdK BC5Steenen Kamer BV
8--14:11377Lisa BroersenSkyMacMillanBC5Bij de Vleet
9--14:19138Fanke KlaverMeedenblik Shining Star's PacoVechtzicht's HywelL2A13Alcmaria Hippix
10--14:27508Merel GuitinkViolaLorenzoL2D13Beemster Ruiters
11--14:35574Niels van BergenSennieVader OnbekendL2A13Funny Horse
12--14:43118Nynke SchaapSchermeer's Hof DuchessDesperadoL2E13Kleppertjes
13--14:51816Emma van LingenAlexander L2D13Dijkman Dressage
14--14:59209Yfke RuifrokDuvall van Blue MoonDon Carino Du BoisL2D13Dijckhoeve
--15:07 pauze (15 min.)      
15--15:22873Lara Lotte van SoestIvocoIsarcoL2D13Poelenburgh
16--15:30569Joanne NeidhoferDiamonds Showtime L2D13Wieringermeerruiters
17--15:38762Gaby ZwaanNaomi K. L2D13Hoogwoud
18--15:46618Paige HeymansOrchid's AdmiraalOrchid's JustinL2D13Wennekers
19--15:54173Nicole HuijbersHeidehof's ArmandaOrchard Red PrinceL2D13Beukers BV
20--16:02638Didi AdmiraalBeukenoord's AvalonDe Goede Ree Now Or NeverL2D13Bucephalus
21--16:10905Nikita StrijbisLarry AndyCusackL2D13Bucephalus
22--16:18061Anouk KraaijOrchid's Luckey GirlKantje's Toy BoyL2D13Broekerruiters
23--16:26915Isabella VerschoorGomesChello Ill VDLL2E13Funny Horse
24--16:34456Fanke KlaverHaasendonck's SultanNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88L2D13Alcmaria Hippix
25--16:42090Sam Van HalNemoVader OnbekendL2E13Wieringermeerruiters
26--16:50352Loo De GrootGeorgeBell Spailpin FanachL2E13Vrije Passage
27--16:58541Rosanne van der Slikkemr. HandsomeBrouwershaven's Diamond HitL2E13Kleppertjes


Terug naar de top

Dressuur pony's klasse: B: A/B/C en L2 - 2e Proef

Ring 6
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 13:38

Jury bij C: Willems, J.E.
Jury bij H: Meijssen - De Ridder, E.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:38715Isa SwartThijs BB6Beukers BV
2--13:46641Iris van der SlikkeSuper PinoVader OnbekendBA6Kleppertjes
3--13:54380Feline HeijdensSun BornCoelenhage's Private DancerBB6Beukers BV
4--14:02612Sandy BrammerRichelleLiberty's Fly With MeBB6Soc. Rijvereniging Vennen
5--14:10        
6--14:18711Minne HoekstraArwen--BC6Schermeer Ruiters
7--14:26858Lisa HoedtTinky Winky VdK BC6Steenen Kamer BV
8--14:34377Lisa BroersenSkyMacMillanBC6Bij de Vleet
9--14:42138Fanke KlaverMeedenblik Shining Star's PacoVechtzicht's HywelL2A14Alcmaria Hippix
10--14:50508Merel GuitinkViolaLorenzoL2D14Beemster Ruiters
11--14:58574Niels van BergenSennieVader OnbekendL2A14Funny Horse
12--15:06118Nynke SchaapSchermeer's Hof DuchessDesperadoL2E14Kleppertjes
13--15:14816Emma van LingenAlexander L2D14Dijkman Dressage
14--15:22209Yfke RuifrokDuvall van Blue MoonDon Carino Du BoisL2D14Dijckhoeve
--15:30 pauze (15 min.)      
15--15:45873Lara Lotte van SoestIvocoIsarcoL2D14Poelenburgh
16--15:53569Joanne NeidhoferDiamonds Showtime L2D14Wieringermeerruiters
17--16:01762Gaby ZwaanNaomi K. L2D14Hoogwoud
18--16:09618Paige HeymansOrchid's AdmiraalOrchid's JustinL2D14Wennekers
19--16:17173Nicole HuijbersHeidehof's ArmandaOrchard Red PrinceL2D14Beukers BV
20--16:25638Didi AdmiraalBeukenoord's AvalonDe Goede Ree Now Or NeverL2D14Bucephalus
21--16:33905Nikita StrijbisLarry AndyCusackL2D14Bucephalus
22--16:41061Anouk KraaijOrchid's Luckey GirlKantje's Toy BoyL2D14Broekerruiters
23--16:49915Isabella VerschoorGomesChello Ill VDLL2E14Funny Horse
24--16:57456Fanke KlaverHaasendonck's SultanNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88L2D14Alcmaria Hippix
25--17:05090Sam Van HalNemoVader OnbekendL2E14Wieringermeerruiters
26--17:13352Loo De GrootGeorgeBell Spailpin FanachL2E14Vrije Passage
27--17:21541Rosanne van der Slikkemr. HandsomeBrouwershaven's Diamond HitL2E14Kleppertjes


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse Z2 - 1e Proef

Hoofdterrein 1
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Smit, H.R.
Jury bij H: Benjamins, M.

Schrijver bij C: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:30948Belinda Verhulst - Biesboer (sel)Furst RomanFurst RomancierZ2P29Heerhugowaard
2--09:38679Roxanne Winter - Siebeling (sel)FabiolaFlorencioZ2P29Assendelft
3--09:46447Muriel Molenaar (sel)FocusAzteca VDLZ2P29Noorderkoggenruiters
4--09:54844Tanja Wagenaar (sel)EleganceZapatero VDLZ2P29Schermeer Ruiters
5--10:02938Kim Thijssen (sel)EscobarElcaponeZ2P29Hs Heiloo e.o.
6--10:10841Natasha Vosveld (sel)Kooleo BowdyDream TheaterZ2P29Sportpaarden Amsterdam
7--10:18951Fleur Westerweel (sel)Hashtag CocoaVitalis (Capriool)Z2P29Soc. Rijvereniging Vennen
8--10:26061Roos Mol (sel)IliasZhivagoZ2P29Noorderkoggenruiters
9--10:34547Sanne Winters (sel)Kiki GVivaldiZ2P29Nieuw-Vennep
10--10:42927Eva Van der Linde (sel)Kristal Lady TexelEverdaleZ2P29Waddenruiters
11--10:50976Tessa Mensonides (sel)Jalegro-JamesNegroZ2P29Groeneweg
--10:58 pauze (15 min.)      
12--11:13742Zenja OttensFor YouFeedbackZ2P29Zaanse Ruiters
13--11:21985Lara van Nek (sel)JatilindaAll at OnceZ2P29Soc. Rijvereniging Vennen
14--11:29871Rosa Vlaar (sel)JendyHofratZ2P29Enkhuizen
15--11:37557Vera Sol (sel)Just An IllusionFairytaleZ2P29Bucephalus
16--11:45038Yomini Pitambersingh (sel)JaguarVitalis (Capriool)Z2P29Dijckhoeve
17--11:53959Jerney Schelling (sel)Isadieni SrvNegroZ2P29Dijckhoeve
18--12:01086Isabelle Bergsma (sel)Havita OMHGChippendaleZ2P29Noorderkoggenruiters
19--12:09893Demi Kruyswijk (sel)Hernández xavi dbiUphillZ2P29Wennekers
20--12:17386Romy De Boer (sel)JulanovaWyntonZ2P29Soc. Rijvereniging Vennen
21--12:25908Eva Van der Linde (sel)Kado Rieta Corieta TexelGovernorZ2P29Waddenruiters
22--12:33890Wijnanda Van Brenk (sel)Iron'S-WhisperHofratZ2P29Heerhugowaard


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse Z2 - 2e Proef

Hoofdterrein 2
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 09:54

Jury bij C: Hansen - Ginsel, L.B.F.
Jury bij H: Groen, P.

Schrijver bij H: eigen

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:54948Belinda Verhulst - Biesboer (sel)Furst RomanFurst RomancierZ2P30Heerhugowaard
2--10:02679Roxanne Winter - Siebeling (sel)FabiolaFlorencioZ2P30Assendelft
3--10:10447Muriel Molenaar (sel)FocusAzteca VDLZ2P30Noorderkoggenruiters
4--10:18844Tanja Wagenaar (sel)EleganceZapatero VDLZ2P30Schermeer Ruiters
5--10:26938Kim Thijssen (sel)EscobarElcaponeZ2P30Hs Heiloo e.o.
6--10:34841Natasha Vosveld (sel)Kooleo BowdyDream TheaterZ2P30Sportpaarden Amsterdam
7--10:42951Fleur Westerweel (sel)Hashtag CocoaVitalis (Capriool)Z2P30Soc. Rijvereniging Vennen
8--10:50061Roos Mol (sel)IliasZhivagoZ2P30Noorderkoggenruiters
9--10:58547Sanne Winters (sel)Kiki GVivaldiZ2P30Nieuw-Vennep
10--11:06927Eva Van der Linde (sel)Kristal Lady TexelEverdaleZ2P30Waddenruiters
11--11:14976Tessa Mensonides (sel)Jalegro-JamesNegroZ2P30Groeneweg
--11:22 pauze (15 min.)      
12--11:37742Zenja OttensFor YouFeedbackZ2P30Zaanse Ruiters
13--11:45985Lara van Nek (sel)JatilindaAll at OnceZ2P30Soc. Rijvereniging Vennen
14--11:53871Rosa VlaarJendyHofratZ2P30Enkhuizen
15--12:01557Vera Sol (sel)Just An IllusionFairytaleZ2P30Bucephalus
16--12:09038Yomini Pitambersingh (sel)JaguarVitalis (Capriool)Z2P30Dijckhoeve
17--12:17959Jerney Schelling (sel)Isadieni SrvNegroZ2P30Dijckhoeve
18--12:25086Isabelle Bergsma (sel)Havita OMHGChippendaleZ2P30Noorderkoggenruiters
19--12:33893Demi Kruyswijk (sel)Hernández xavi dbiUphillZ2P30Wennekers
20--12:41386Romy De Boer (sel)JulanovaWyntonZ2P30Soc. Rijvereniging Vennen
21--12:49908Eva Van der Linde (sel)Kado Rieta Corieta TexelGovernorZ2P30Waddenruiters
22--12:57890Wijnanda Van Brenk (sel)Iron'S-WhisperHofratZ2P30Heerhugowaard


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse B en M2 - 1e Proef

Ring 3
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Hart, R. 't
Jury bij H: Noordaa, J. Van der

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:30579Quilènne ten Haaf (sel)Dark Devil ZDouglasBP5Oude Veer
2--09:38009Wendy van der Zanden (sel)Light my FireNegroBP5Beyaert
3--09:46628Soraya Abiri (sel)Royal Dorena D.N.Royal HighnessBP5Groeneweg
4--09:54569Lysanna Grootendorst (sel)CarienaHessel 480BP5Noorderkoggenruiters
5--10:02811Danita Vriesema (sel)KardashianWinningmoodBP5Bucephalus
6--10:10976Jessica Koehorst (sel)Louis HDHCohinoorBP5Beukers Bv
7--10:18462Fleur De Geer (sel)Mr. GreyGunner KSBP5Noord-Hollandse
8--10:26535Sascha Van Ruiten (sel)Evening SunVaillantBP5Xanthus Spaarnwoude
9--10:34993Francine Kanselaar (sel)Mister BlackToto JR.BP5Haarlemmermeer Ruiters
10--10:42187Luma Fidelis de Oliveira (sel)GucciZiëstoBP5Bon Ami
11--10:50021Thijs Brouwer (sel)O&S Mc GregorDaily DiamondBP5Veldhuisen Stables Nigtevecht
12--10:58579Sabrin Bouhtala (sel)King SthBostonBP5VarioHippique BV
13--11:06302Kimberly Kroon (sel)FireballMister XBP5Alcmaria Hippix
14--11:14773Daisy van der Wees (sel)Nevado BP5Starrenburg
--11:22 pauze (15 min.)      
15--11:37032Reece Fokker (sel)Legatus SDMChagall D&rM2P21Schermeer Ruiters
16--11:45930Ad van Burk (sel)Willem van de Lange WeerenWonderboy D.d.h.M2P21Berkenruiters
17--11:53870Sanne Beijerman (sel)Kings Legend NorelExpressionM2P21Sportpaarden Amsterdam
18--12:01793Faye Lynn Zwaneveld (sel)ScofieldSpecial DM2P21Broekerruiters
19--12:09295Marit De Pagter (sel)Hollywood-Star ZChinookM2P21Bentveld
20--12:17201Dieuwertje Slofstra (sel)PatserPower And PaintM2P21Groeneweg
21--12:25460Danielle Van der Vlis (sel)Team Hoogstraten It's a LadyEricsonM2P21Bucephalus
22--12:33491Eline Van Egmond (sel)Bobby McgeeBorsalinoM2P21Dijckhoeve
23--12:41133Lotte Monhemius (sel)Gogo jumbo hvrCantosM2P21Xanthus Spaarnwoude
24--12:49246Francine Kanselaar (sel)JeveuxLord LeatherdaleM2P21Haarlemmermeer Ruiters
25--12:57179Reece Fokker (sel)Jewel Marilla SdmDesperadoM2P21Schermeer Ruiters


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse B en M2 - 2e Proef

Ring 4
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 09:54

Jury bij C: Kroon, P. Van der
Jury bij H: Buur - De Rooy, L.

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:54579Quilènne ten Haaf (sel)Dark Devil ZDouglasBP6Oude Veer
2--10:02009Wendy van der Zanden (sel)Light my FireNegroBP6Beyaert
3--10:10628Soraya Abiri (sel)Royal Dorena D.N.Royal HighnessBP6Groeneweg
4--10:18569Lysanna Grootendorst (sel)CarienaHessel 480BP6Noorderkoggenruiters
5--10:26811Danita Vriesema (sel)KardashianWinningmoodBP6Bucephalus
6--10:34976Jessica Koehorst (sel)Louis HDHCohinoorBP6Beukers Bv
7--10:42462Fleur De Geer (sel)Mr. GreyGunner KSBP6Noord-Hollandse
8--10:50535Sascha Van Ruiten (sel)Evening SunVaillantBP6Xanthus Spaarnwoude
9--10:58993Francine Kanselaar (sel)Mister BlackToto JR.BP6Haarlemmermeer Ruiters
10--11:06187Luma Fidelis de Oliveira (sel)GucciZiëstoBP6Bon Ami
11--11:14021Thijs Brouwer (sel)O&S Mc GregorDaily DiamondBP6Veldhuisen Stables Nigtevecht
12--11:22579Sabrin Bouhtala (sel)King SthBostonBP6VarioHippique BV
13--11:30302Kimberly Kroon (sel)FireballMister XBP6Alcmaria Hippix
14--11:38773Daisy van der Wees (sel)Nevado BP6Starrenburg
--11:46 pauze (15 min.)      
15--12:01032Reece Fokker (sel)Legatus SDMChagall D&rM2P22Schermeer Ruiters
16--12:09930Ad van Burk (sel)Willem van de Lange WeerenWonderboy D.d.h.M2P22Berkenruiters
17--12:17870Sanne Beijerman (sel)Kings Legend NorelExpressionM2P22Sportpaarden Amsterdam
18--12:25793Faye Lynn Zwaneveld (sel)ScofieldSpecial DM2P22Broekerruiters
19--12:33295Marit De Pagter (sel)Hollywood-Star ZChinookM2P22Bentveld
20--12:41201Dieuwertje Slofstra (sel)PatserPower And PaintM2P22Groeneweg
21--12:49460Danielle Van der Vlis (sel)Team Hoogstraten It's a LadyEricsonM2P22Bucephalus
22--12:57491Eline Van Egmond (sel)Bobby McgeeBorsalinoM2P22Dijckhoeve
23--13:05133Lotte Monhemius (sel)Gogo jumbo hvrCantosM2P22Xanthus Spaarnwoude
24--13:13246Francine Kanselaar (sel)JeveuxLord LeatherdaleM2P22Haarlemmermeer Ruiters
25--13:21179Reece Fokker (sel)Jewel Marilla SdmDesperadoM2P22Schermeer Ruiters


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse L2 1e Proef

Ring 5
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Dijk, A.M. Van
Jury bij H: Tijms, I.

Schrijver bij C: Eigen
Schrijver bij H: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:30974Giulia Bartolozzi (sel)Emporio ArmaniSir ScandicL2P13Riekerveld Ruitervereniging
2--09:38825Joyce Van Truijen (sel)Reffrey vd Marthahoeve TexelRoman lifestyle wL2P13Groeneweg
3--09:46947Cheryl Luijten - Van Vliet (sel)Levistrade VkhGuardian SL2P13'Te Paard!' Regio Noord-Holland
4--09:54786Chiara Sunnotel (sel)TalabanteElegido LXIIL2P13Oostelijk West Friesland
5--10:02289Demi De Koning (sel)Look At MeferdinandL2P13Dijckhoeve
6--10:10106Cleo Klijnman (sel)Donna SollenburgVivaldiL2P13Wennekers
7--10:18930Meghan Mühlebach (sel)Let's PlayFranklinL2P13Gouwzeeruiters
8--10:26841Carina Bijlhouwer (sel)KaliberChagall D&rL2P13Noord-Hollandse
9--10:34444Nicole DuineveldLanzarote N.D.GiovanniL2P13Beemster Ruiters
10--10:42689Marieke Peetoom (sel)J'adore MPEtoile D.e.s.L2P13Noorderkoggenruiters
11--10:50477Samara van der Eerden (sel)MariskaCharmeurL2P13Haarlemmermeer Ruiters
12--10:58556Iris Bax (sel)HeliosSpecial DL2P13Veldhuisen Stables Nigtevecht
--11:06 pauze (15 min.)      
13--11:21113Senna Evers (sel)WindsorWelt HillL2P13Soc. Rijvereniging Vennen
14--11:29412Cindy FeldMats TToto JR.L2P13Noorderkoggenruiters
15--11:37300Ruby Willems (sel)Orville-GrevenritOrchard BoginovL2P13Alcmaria Hippix
16--11:45889Melissa Van der Pijl (sel)Listen To Your HeartDream BoyL2P13Noorderkoggenruiters
17--11:53032Wesley Tesselaar (sel)LastronGovernorL2P13Oude Veer
18--12:01626Rianne Ashley Ubels (sel)Living Legend AmrGrand galaxy winL2P13Bucephalus
19--12:09489Rosanne van Stuivenberg (sel)Larreaux RRFerdeauxL2P13Steenen Kamer BV
20--12:17617Iris Veldman (sel)Miss Minecraft DHApacheL2P13Enkhuizen
21--12:25091Zoë van Unen (sel)Enzo's VictoryLancetL2P13Sabaruiters
22--12:33980Brem Beers (sel)LuitenantJazzL2P13Noord-Hollandse
23--12:41185Claire DijkmanJ'adeeVancouverL2P13Wennekers
24--12:49097Sam LoumanJonassonCharmeurL2P13Xanthus Spaarnwoude


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse L2 2e Proef

Ring 6
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 09:54

Jury bij C: Koop - Van der Velde, M.
Jury bij H: Bakker, A.T.

Schrijver bij H: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:54974Giulia Bartolozzi (sel)Emporio ArmaniSir ScandicL2P14Riekerveld Ruitervereniging
2--10:02825Joyce Van Truijen (sel)Reffrey vd Marthahoeve TexelRoman lifestyle wL2P14Groeneweg
3--10:10947Cheryl Luijten - Van Vliet (sel)Levistrade VkhGuardian SL2P14'Te Paard!' Regio Noord-Holland
4--10:18786Chiara Sunnotel (sel)TalabanteElegido LXIIL2P14Oostelijk West Friesland
5--10:26289Demi De Koning (sel)Look At MeferdinandL2P14Dijckhoeve
6--10:34106Cleo Klijnman (sel)Donna SollenburgVivaldiL2P14Wennekers
7--10:42930Meghan Mühlebach (sel)Let's PlayFranklinL2P14Gouwzeeruiters
8--10:50841Carina Bijlhouwer (sel)KaliberChagall D&rL2P14Noord-Hollandse
9--10:58444Nicole DuineveldLanzarote N.D.GiovanniL2P14Beemster Ruiters
10--11:06689Marieke Peetoom (sel)J'adore MPEtoile D.e.s.L2P14Noorderkoggenruiters
11--11:14477Samara van der Eerden (sel)MariskaCharmeurL2P14Haarlemmermeer Ruiters
12--11:22556Iris Bax (sel)HeliosSpecial DL2P14Veldhuisen Stables Nigtevecht
--11:30 pauze (15 min.)      
13--11:45113Senna Evers (sel)WindsorWelt HillL2P14Soc. Rijvereniging Vennen
14--11:53412Cindy FeldMats TToto JR.L2P14Noorderkoggenruiters
15--12:01300Ruby Willems (sel)Orville-GrevenritOrchard BoginovL2P14Alcmaria Hippix
16--12:09889Melissa Van der Pijl (sel)Listen To Your HeartDream BoyL2P14Noorderkoggenruiters
17--12:17032Wesley Tesselaar (sel)LastronGovernorL2P14Oude Veer
18--12:25626Rianne Ashley Ubels (sel)Living Legend AmrGrand galaxy winL2P14Bucephalus
19--12:33489Rosanne van Stuivenberg (sel)Larreaux RRFerdeauxL2P14Steenen Kamer BV
20--12:41617Iris Veldman (sel)Miss Minecraft DHApacheL2P14Enkhuizen
21--12:49091Zoë van Unen (sel)Enzo's VictoryLancetL2P14Sabaruiters
22--12:57980Brem Beers (sel)LuitenantJazzL2P14Noord-Hollandse
23--13:05185Claire DijkmanJ'adeeVancouverL2P14Wennekers
24--13:13097Sam LoumanJonassonCharmeurL2P14Xanthus Spaarnwoude


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse Z1 en ZZL 1e Proef

Hoofdterrein 1
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Steenhuis, R.E.
Jury bij H: Ruiter - Bakker, C. de

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:15459Mariska Van der Voort (sel)Habbion kWestenwindZ1P25Noord-Hollandse
2--13:23370Annemia Koedooder (sel)EuforiaOscarZ1P25Oostelijk West Friesland
3--13:31548Lisanne Van Tunen (sel)Booby- TrapUnitedZ1P25Niedorper Ros Beyaert
4--13:39839Manon Van Hylckama vlieg (sel)IquazuFürstenballZ1P25Alcmaria Hippix
5--13:47630Kaylee Gouda (sel)Don RiccioDon RomanticZ1P25Noord-Hollandse
6--13:55117Robbie Nijdam (sel)Agrio's LombardinoLombardiZ1P25Soc. Rijvereniging Vennen
7--14:03036Denise van der Lee (sel)Jacquino AsUnitedZ1P25Sportpaarden Amsterdam
8--14:11181Ines Veldboer (sel)Hidden Treasure DaderoJohnsonZ1P25Wieringermeerruiters
9--14:19802Roos Commandeur (sel)StormchaserSambeziZ1P25Heerhugowaard
10--14:27280Xanelle Janssen (sel)HywelJohnsonZ1P25Alcmaria Hippix
11--14:35179Inge Broeken - Breuk (sel)KristoffDon-Tango BZ1P25Nieuw-Vennep
12--14:43701Petra Helling (sel)HabibiZizi TopZ1P25Heerhugowaard
13--14:51136Annemarie Kroon (sel)Jippe Jop CEverdaleZ1P25Noorderkoggenruiters
--14:59 pauze (15 min.)      
14--15:14498Wijnanda Van Brenk (sel)FastronaSpielbergZZLP33Heerhugowaard
15--15:22692Reece Fokker (sel)Hoi marilla s.d.m.VoiceZZLP33Schermeer Ruiters
16--15:30523Angelique Brouwer - Menke (sel)O&S InfinityHofratZZLP33Veldhuisen Stables Nigtevecht
17--15:38475Margit Haitsma (sel)Hello helloVoiceZZLP33Bucephalus
18--15:46990Djedy Dontje (sel)Indigo XanthosBordeauxZZLP33Hs Heiloo e.o.
19--15:54873Denise Hulsebos (sel)Horse Hotel Holland's IcemanWyntonZZLP33Soc. Rijvereniging Vennen
20--16:02407Mike Yfs (sel)Keep FaithJazzZZLP33Westfrisia
21--16:10180Britt Dekker (sel)Genciano XDatil VIIZZLP33Soc. Rijvereniging Vennen
22--16:18093Kim Colijn (sel)Dee-jeeUphillZZLP33Assendelft
23--16:26565Marleen Glorie (sel)Tygo B.Alwin 469ZZLP33Groeneweg
24--16:34969Sandy Zwikker - Meeuwis (sel)Jackson BFerdeauxZZLP33Zaanse Ruiters
25--16:42184Joyce Van Schaick (sel)Isidor SpJohnsonZZLP33Sportpaarden Amsterdam
26--16:50554Angelynn Den Drijver (sel)Ievoli Amaranth VDKCharmeurZZLP33Enkhuizen


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse Z1 en ZZL 2e Proef

Hoofdterrein 2
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 13:38

Jury bij C: Andel, C.C.E.T.H. Van
Jury bij H: Keizer - Ketelaar, R.C.

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:38459Mariska Van der Voort (sel)Habbion kWestenwindZ1P26Noord-Hollandse
2--13:46370Annemia Koedooder (sel)EuforiaOscarZ1P26Oostelijk West Friesland
3--13:54548Lisanne Van Tunen (sel)Booby- TrapUnitedZ1P26Niedorper Ros Beyaert
4--14:02839Manon Van Hylckama vlieg (sel)IquazuFürstenballZ1P26Alcmaria Hippix
5--14:10630Kaylee Gouda (sel)Don RiccioDon RomanticZ1P26Noord-Hollandse
6--14:18117Robbie Nijdam (sel)Agrio's LombardinoLombardiZ1P26Soc. Rijvereniging Vennen
7--14:26036Denise van der Lee (sel)Jacquino AsUnitedZ1P26Sportpaarden Amsterdam
8--14:34181Ines Veldboer (sel)Hidden Treasure DaderoJohnsonZ1P26Wieringermeerruiters
9--14:42802Roos Commandeur (sel)StormchaserSambeziZ1P26Heerhugowaard
10--14:50280Xanelle Janssen (sel)HywelJohnsonZ1P26Alcmaria Hippix
11--14:58179Inge Broeken - Breuk (sel)KristoffDon-Tango BZ1P26Nieuw-Vennep
12--15:06701Petra Helling (sel)HabibiZizi TopZ1P26Heerhugowaard
13--15:14136Annemarie KroonJippe Jop CEverdaleZ1P26Noorderkoggenruiters
--15:22 pauze (15 min.)      
14--15:37498Wijnanda Van Brenk (sel)FastronaSpielbergZZLP34Heerhugowaard
15--15:45692Reece Fokker (sel)Hoi marilla s.d.m.VoiceZZLP34Schermeer Ruiters
16--15:53523Angelique Brouwer - Menke (sel)O&S InfinityHofratZZLP34Veldhuisen Stables Nigtevecht
17--16:01475Margit Haitsma (sel)Hello helloVoiceZZLP34Bucephalus
18--16:09990Djedy Dontje (sel)Indigo XanthosBordeauxZZLP34Hs Heiloo e.o.
19--16:17873Denise Hulsebos (sel)Horse Hotel Holland's IcemanWyntonZZLP34Soc. Rijvereniging Vennen
20--16:25407Mike Yfs (sel)Keep FaithJazzZZLP34Westfrisia
21--16:33180Britt Dekker (sel)Genciano XDatil VIIZZLP34Soc. Rijvereniging Vennen
22--16:41093Kim Colijn (sel)Dee-jeeUphillZZLP34Assendelft
23--16:49565Marleen Glorie (sel)Tygo B.Alwin 469ZZLP34Groeneweg
24--16:57969Sandy Zwikker - Meeuwis (sel)Jackson BFerdeauxZZLP34Zaanse Ruiters
25--17:05184Joyce Van Schaick (sel)Isidor SpJohnsonZZLP34Sportpaarden Amsterdam
26--17:13554Angelynn Den Drijver (sel)Ievoli Amaranth VDKCharmeurZZLP34Enkhuizen


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse L1 1e Proef

Ring 3
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Werring - Slager, J.
Jury bij H: Peters, R.

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:30150Mariska Bak (sel)Killer QueenZhivagoL1P9Noorderkoggenruiters
2--13:38169Yenna Van der Laan (sel)Moods ApachoUB 40L1P9Heerhugowaard
3--13:46375Zus-anne Hoexum (sel)CamachoFlemminghL1P9Kennemerland
4--13:54990Britt FlorisNynke van de Oude kleefsebaanOlgert 445L1P9Soc. Rijvereniging Vennen
5--14:02918Rianne Ashley Ubels (sel)Kiss and RideGoldbergL1P9Bucephalus
6--14:10216Demi Kruyswijk (sel)Lucifer MDundee ML1P9Wennekers
7--14:18638Margriet Schouten - Duyn (sel)HappyneszAmazing StarL1P9Beyaert
8--14:26155Laura Leguit (sel)Lotus ZZonikL1P9Poelenburgh
9--14:34333Lois Dorland (sel)EnvySandreoL1P9Beyaert
10--14:42155Mike Tims (sel)Jupiter L1P9Wennekers
11--14:50287Lieneke Happel (sel)BlueContendro IL1P9Noord-Hollandse
12--14:58320Sara Erde (sel)Lady Marilla SdmGovernorL1P9Bucephalus
--15:06 pauze (15 min.)      
13--15:21558Maike Lagendijk (sel)Latin DancerGlamourdaleL1P9Oude Veer
14--15:29133Ingeborg Elven (sel)majestic cooperOnne 376L1P9Dijkman Dressage
15--15:37288Nikita Visser (sel)KionaEverdaleL1P9Heerhugowaard
16--15:45491Hanneke Wiering - Theunisse (sel)Handsome boyCharmeurL1P9Engewormer Hippics
17--15:53683Roxanne Cappelle (sel)Madelief FFuersten-lookL1P9Schermeer Ruiters
18--16:01518Marloes de Block (sel)AlanoSam RL1P9Alcmaria Hippix
19--16:09930Rianne Ashley Ubels (sel)MerchandiseFranklinL1P9Bucephalus
20--16:17908Tessa van Putten (sel)WinnerMetallL1P9Soc. Rijvereniging Vennen
21--16:25905Nikky Kraakman (sel)LionelToto JR.L1P9Poelenburgh
22--16:33898Robin SlumpRoyal's JamiroquaiHofratL1P9Sportpaarden Amsterdam
23--16:41822Romy Terweijden (sel)Mauritius TaongaVader OnbekendL1P9Soc. Rijvereniging Vennen


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse L1 2e Proef

Ring 4
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 13:54

Jury bij C: Haytema - Reidsma, L.
Jury bij H: Leemhuis, M.

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:54150Mariska Bak (sel)Killer QueenZhivagoL1P10Noorderkoggenruiters
2--14:02169Yenna Van der Laan (sel)Moods ApachoUB 40L1P10Heerhugowaard
3--14:10375Zus-anne Hoexum (sel)CamachoFlemminghL1P10Kennemerland
4--14:18990Britt FlorisNynke van de Oude kleefsebaanOlgert 445L1P10Soc. Rijvereniging Vennen
5--14:26918Rianne Ashley Ubels (sel)Kiss and RideGoldbergL1P10Bucephalus
6--14:34216Demi Kruyswijk (sel)Lucifer MDundee ML1P10Wennekers
7--14:42638Margriet Schouten - Duyn (sel)HappyneszAmazing StarL1P10Beyaert
8--14:50155Laura Leguit (sel)Lotus ZZonikL1P10Poelenburgh
9--14:58333Lois Dorland (sel)EnvySandreoL1P10Beyaert
10--15:06155Mike Tims (sel)Jupiter L1P10Wennekers
11--15:14287Lieneke Happel (sel)BlueContendro IL1P10Noord-Hollandse
12--15:22320Sara Erde (sel)Lady Marilla SdmGovernorL1P10Bucephalus
--15:30 pauze (15 min.)      
13--15:45558Maike Lagendijk (sel)Latin DancerGlamourdaleL1P10Oude Veer
14--15:53133Ingeborg Elven (sel)majestic cooperOnne 376L1P10Dijkman Dressage
15--16:01288Nikita Visser (sel)KionaEverdaleL1P10Heerhugowaard
16--16:09491Hanneke Wiering - Theunisse (sel)Handsome boyCharmeurL1P10Engewormer Hippics
17--16:17683Roxanne Cappelle (sel)Madelief FFuersten-lookL1P10Schermeer Ruiters
18--16:25518Marloes de Block (sel)AlanoSam RL1P10Alcmaria Hippix
19--16:33930Rianne Ashley Ubels (sel)MerchandiseFranklinL1P10Bucephalus
20--16:41908Tessa van Putten (sel)WinnerMetallL1P10Soc. Rijvereniging Vennen
21--16:49905Nikky Kraakman (sel)LionelToto JR.L1P10Poelenburgh
22--16:57898Robin SlumpRoyal's JamiroquaiHofratL1P10Sportpaarden Amsterdam
23--17:05822Romy Terweijden (sel)Mauritius TaongaVader OnbekendL1P10Soc. Rijvereniging Vennen


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse M1 1e Proef

Ring 5
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Broek, I.H. Van den
Jury bij H: Timmer, K.

Schrijver bij C: Eigen

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:15394Michelle Pluim (sel)Bink M1P17Bon Ami
2--13:23025Dorien Kohne (sel)KemiliaFranklinM1P17Beemster Ruiters
3--13:31569Lola Volkers (sel)JilianneZavall VdlM1P17Groot
4--13:39312Romy Terweijden (sel)Louboutin TaongaChagall D&rM1P17Soc. Rijvereniging Vennen
5--13:47993Roxanne Cappelle (sel)Limoncello GrootenhoutHennessyM1P17Schermeer Ruiters
6--13:55730Stephanie Hekelen (sel)Charming jesterCharmeurM1P17Wennekers
7--14:03492Juliëtte Karel (sel)Jodie by OgerSorentoM1P17Kennemerruiters
8--14:11697Elly Olivier (sel)Jilenar VDHBordeauxM1P17Soc. Rijvereniging Vennen
9--14:19242Iris Veldman (sel)Lucky Bria DH M1P17Enkhuizen
10--14:27480Eline Van Egmond (sel)Leonardo Da SilicaVader OnbekendM1P17Dijckhoeve
11--14:35986Marlou Van Mil (sel)Governor's GirlGovernorM1P17Haarlemmermeer Ruiters
12--14:43455Floor Van den Bergh (sel)FijiFoundationM1P17Noord-Hollandse
13--14:51628Jet De Geer (sel)Love StoryFurst RomancierM1P17Noord-Hollandse
14--14:59923Denise SmitLord LexingtonGeniaalM1P17Noorderkoggenruiters
15--15:07394Ineke den DrijverLemmo DHGalaxieM1P17IJsselmeerruiters
16--15:15458Demi Van Nispen (sel)KingstonFürstenballM1P17Wennekers
17--15:23302Glenn Van der Knaap (sel)Jamsession TaongaJazzM1P17Soc. Rijvereniging Vennen
18--15:31995Lana Schuurman (sel)Cent's SunnyLaurentzM1P17Starrenburg
19--15:39145Julia Groenhart (sel)Kassiopeia LhDream BoyM1P17Beyaert


Terug naar de top

Dressuur Paarden Klasse M1 2e Proef

Ring 6
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 13:38

Jury bij C: Cramer, M.
Jury bij H: Ham - Timmers, J.S. Ten

nr.--tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:38        
2--13:46025Dorien Kohne (sel)KemiliaFranklinM1P18Beemster Ruiters
3--13:54569Lola Volkers (sel)JilianneZavall VdlM1P18Groot
4--14:02312Romy Terweijden (sel)Louboutin TaongaChagall D&rM1P18Soc. Rijvereniging Vennen
5--14:10993Roxanne Cappelle (sel)Limoncello GrootenhoutHennessyM1P18Schermeer Ruiters
6--14:18730Stephanie Hekelen (sel)Charming jesterCharmeurM1P18Wennekers
7--14:26492Juliëtte Karel (sel)Jodie by OgerSorentoM1P18Kennemerruiters
8--14:34697Elly Olivier (sel)Jilenar VDHBordeauxM1P18Soc. Rijvereniging Vennen
9--14:42242Iris Veldman (sel)Lucky Bria DH M1P18Enkhuizen
10--14:50480Eline Van Egmond (sel)Leonardo Da SilicaVader OnbekendM1P18Dijckhoeve
11--14:58986Marlou Van Mil (sel)Governor's GirlGovernorM1P18Haarlemmermeer Ruiters
12--15:06455Floor Van den Bergh (sel)FijiFoundationM1P18Noord-Hollandse
13--15:14628Jet De Geer (sel)Love StoryFurst RomancierM1P18Noord-Hollandse
14--15:22923Denise SmitLord LexingtonGeniaalM1P18Noorderkoggenruiters
15--15:30394Ineke den DrijverLemmo DHGalaxieM1P18IJsselmeerruiters
16--15:38458Demi Van Nispen (sel)KingstonFürstenballM1P18Wennekers
17--15:46302Glenn Van der Knaap (sel)Jamsession TaongaJazzM1P18Soc. Rijvereniging Vennen
18--15:54995Lana Schuurman (sel)Cent's SunnyLaurentzM1P18Starrenburg
19--16:02145Julia Groenhart (sel)Kassiopeia LhDream BoyM1P18Beyaert


Terug naar de top

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val