De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Regiomeetmoment Noord-Holland 2021 - 2021-07-02 - Hoofdterrein: M/Z/ZZ Paarden

Laatste update op: 02 July 2021 12:19:15.

UITSLAG

Lijst gemaakt op: 02-07-2021 12:19:07

S;pringen Klasse M/Z/ZZ paarden

Hoofdterrein 1
Datum: 02-07-2021
Aanvang: 10:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Dijkshoorn, A.
Jury: Beekman, J.
Jury: Hofmeester, H.J.
Jury: Slottje, J.

M/P, 1e parcours (17 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1213Henri RuiterHennessy BZambesiMP1eBeukers Bv067,63033,3
2416Arjen Van DiepenKardashianFabriano VDLMP1eHoorn065,61035,44
3959Glenn KnoesterJillz E.B.Jamal vd HeffinckMP1eHaarlemmermeer Ruiters066,01436,16
4120Fleur JongejansEkinalitaCartino ZMP1eDuinridders060,44440,02
5670Marion DubbeldDon CavalierCavalierMP1eNoorderkoggenruiters068,61450,17
 
6394Marcel BeukersKarena WdGlasgow-w Vh MerelsnestMP1eDuinridders468,74  
7735Pien DoppenbergJandiamo 24AndiamoMP1eWieringermeerruiters863,39  
8660Koen van VulpenEminco BlueMr BlueMP1eAlcmaria Hippix865,71  
9681Jessica BruinCofi ZCasimoMP1eWieringermeerruiters866,44  
10448Annelotte BuséWinstonHors La Loi IiMP1eSteenen Kamer BV867,08  
11346Glenn KnoesterKatoulonToulonMP1eHaarlemmermeer Ruiters1268,21  
12496Berry WagenaarJm BlueZirocco BlueMP1eDuinridders1664,29  
x524Kiki SijmFreek-Willem-BArizonaMP1eHeerhugowaardUit1   
 198Fleur JongejansBeauvaisDollar De La PierreMP1eDuinriddersUit1   
 651Robbie NijdamJilton van de ScheldehofDayton SitteMP1eSoc. Rijvereniging VennenUit1   
 857Annelotte BuséGironne-sCarrera VDLMP1eSteenen Kamer BVUit1   
 854Kelly JonkerGolden StarBaltic VDLMP1eDuinriddersUit1   
 906Arjen Van DiepenKamille Van De EenhoornZirocco BlueMP1eHoornNG   

M/P, 2e parcours (11 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1735Pien DoppenbergJandiamo 24AndiamoMP2eWieringermeerruiters064,05  
2448Annelotte BuséWinstonHors La Loi IiMP2eSteenen Kamer BV068,03  
3651Robbie NijdamJilton van de ScheldehofDayton SitteMP2eSoc. Rijvereniging Vennen466,65  
 
4346Glenn KnoesterKatoulonToulonMP2eHaarlemmermeer Ruiters467,61  
5394Marcel BeukersKarena WdGlasgow-w Vh MerelsnestMP2eDuinridders467,65  
6681Jessica BruinCofi ZCasimoMP2eWieringermeerruiters469,22  
7670Marion DubbeldDon CavalierCavalierMP2eNoorderkoggenruiters679,99  
8213Henri RuiterHennessy BZambesiMP2eBeukers Bv870,22  
9496Berry WagenaarJm BlueZirocco BlueMP2eDuinridders1665,27  
x524Kiki SijmFreek-Willem-BArizonaMP2eHeerhugowaardUit12   
 857Annelotte BuséGironne-sCarrera VDLMP2eSteenen Kamer BVVrijw   

Z/P, 1e parcours (6 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1960Marcel BeukersIvafeeD. Amelusina R65ZP1eDuinridders065,67036,6
2432Marcel BeukersirelevaBaltic VDLZP1eDuinridders065,5037,08
 
3811Jessica BruinJiaraTangelo Van De ZuuthoeveZP1eWieringermeerruiters067,67443,38
4306Sanne ZeemanFirst ImpressionVader OnbekendZP1eBeukers Bv464,75  
5000Quinty KeurBikeniaUnistarZP1eHaarlemmermeer Ruiters465,46  
6509Kelly JonkerBehaveLord ZZP1eDuinridders863,96  

Z/P, 2e parcours (2 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1306Sanne ZeemanFirst ImpressionVader OnbekendZP2eBeukers Bv065,24  
 
x811Jessica BruinJiaraTangelo Van De ZuuthoeveZP2eWieringermeerruitersVrijw   
 960Marcel BeukersIvafeeD. Amelusina R65ZP2eDuinriddersNG   
 432Marcel BeukersirelevaBaltic VDLZP2eDuinriddersNG   

ZZ/P, 1e parcours (1 combinatie)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1291Jessica BruinFynataSam RZZP1eWieringermeerruiters1263,74  


Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val