De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Winter Show Exloo - 2022-12-09 - 1m10 paarden

Laatste update op: 09 December 2022 09:37:56.

Uitslag

Lijst gemaakt op: 09-12-2022 09:37:59

paarden 1.10 m

(42 combinaties)
RangRuiterPaardgsVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Hans van der KolkKyaraMI.Denzel v.h. Meulenhof036,21030,71030,71
2Rielke RoelandMadonnaMVerdi031,17031,12031,12
3Myrthe OttensLet's Fly Kim NtRHigh Shutterfly033,57031,74031,74
4Hans van der KolkKokonutbreakerHAction Breaker036,68032,54032,54
5Chantal HazenbergJepyrusa HMEtoulon033,36033,77033,77
6Sytze Van DellenDakota EH ZRDucati Van Schuttershof036,50034,34034,34
7Anouk VosDiacanto PSHDiaron034,66034,57034,57
8Romiëlle van TuylJentecaraMEtoulon035,28035,39035,39
9Rielke RoelandMinfres Van BeekMHeart Touch034,13035,57035,57
10Mel van der KampMalibuHHarley Vdl035,30035,95035,95
 
11Valeria SokolovaLadinusREl Salvador033,26036,01036,01
12Rens GrootelaarLord KRLe Primeur032,49036,12036,12
13Gerrit VeenstraLambada-sRToulon033,94036,60036,6
14Mareille Van Geel - SchroderMatotcha VgMGlenfiddich VDL036,13036,69036,69
15Wendy TimmersChacoon`s konzerta PSRChacoon Blue034,65037,28037,28
16Julian De BoerMaestroHGrandorado tn035,73038,56038,56
17Zoï SnelsJack Daniels  037,10040,39040,39
18Julian De BoerQuicito ZRQuasimodo Z035,74139,81139,81
19Nick van SanteClassimoRCaruso033,96432,13432,13
20Ine ZegerenNoklahoma VdMCohinoor033,34432,18432,18
21Sytze Van DellenLindeloma EHMI'm Special de Muze033,08434,62434,62
22Rens GrootelaarbonanzaRBrantzau VDL431,92036,76436,76
23Anouk VosChacolido PSHChacoon Blue435,05038,97438,97
24Madée SchuttenbeldFinn  037,39439,27439,27
25Berber DijkmanNewlonREtoulon435,96040,09440,09
26Rens GrootelaarCourageousRIndoctro542,29038,66538,66
27Cristina FriedrichNooitgedachtHZirocco Blue833,02034,08834,08
28Romiëlle van TuylLorett-MMGrand Slam VDL833,34036,38836,38
29Wendy TimmersANICE VAN DE POSTBAANMAsca Z034,70836,59836,59
30Noora TaimelaMaanMCanabis435,16436,92836,92
31Gertjan BekkersMisterHDiarado037,911151,881151,88
32Anja MoretMarvelHCardento035,141257,571257,57
33Rianne Noordhof - JolmanHelsinkiHLux1443,17037,481437,48
34Anja MoretNico Van 'T RoosakkerHHarley Vdl837,20658,031458,03
35Mel van der KampMureinaHHarley Vdl1149,52436,671536,67
36Anouk VosManchesterRChacoon Blue748,651345,332045,33
37Tijl Van GenugtenMoana Van De PostbaanMHeathrow1060,30Vrijw   
xAnouk VosCornetta Rouge PSMCornet Du LysVrijw     
 Romiëlle van TuylMagnitudeMCasagoNG     
 (HC) Gerrit Veenstra (HC)Loridon van T&LRHorion de LibersartHC     
 (HC) Marlou Dekker (HC)JakeRDrossanHC     
 (HC) Julian De Boer (HC)MaestroHGrandorado tnHC     
 (HC) Zoï Snels (HC)Kandiamo  HC     


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val