De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

IICH Exloo - 2022-12-29 - paarden 1.30m Twee fasen speciaal

Laatste update op: 29 December 2022 16:43:09.

Uitslag

paarden 1.30m 2 fasen

(60 combinaties)
RangRuiterPaardVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Job OldenzielIt's meCarambole040,14028,85028,85
2Hilde VeenstraCharly BlueCantolar040,81029,25029,25
3Rianne VisscherKaristy-HContendro Il041,67030,39030,39
4Pascalle DondersJeolita SZavall Vdl040,12030,69030,69
 Marian LunscheEgoTygo039,36030,69030,69
6Britt WiefferinkAlphaCorland043,20030,96030,96
7Lisa HammingaDekro's Janouka ABrainpower042,80031,25031,25
8Sytze Van DellenIbalia EHTygo039,87031,33031,33
9Sylvana WezemanKings LadyVigo D' Arsouilles040,03031,34031,34
10Renate BeuvingKadanzFreedom041,82031,43031,43
11Renate BeuvingHafonyNamelus R042,29031,82031,82
12Sytze Van DellenKevin EHF-One USA040,72032,46032,46
13Julian De BoerLorsina van 't SwinderscheveldCarrera VDL045,23032,92032,92
14Daan Van GeelDanger LalanValeur De Guidam041,63033,26033,26
15Jorrit martijn AltaLuimstra's KodeaZirocco Blue040,83033,74033,74
 
16Nicole EggensLimoncello ZGrandorado tn044,29034,13034,13
17Daan Van GeelLourdesGrandorado tn041,81034,40034,4
18Manon Van der SluisJacky BoyCorland041,45035,67035,67
19Britt WiefferinkLeomarCohinoor043,45036,18036,18
20Savanna van den HofHarmoniek rwpMetall043,13036,66036,66
21Brayen Brata - CoolenCillbhrid JulieQuerlybet Hero042,20036,77036,77
22Mareille Van Geel - SchroderKir RoyalHarley Vdl042,68036,79036,79
23Christoff GanglK-2Nabab de Reve042,91036,83036,83
24Jesse BerkersEscobar TSAir Jordan Z042,61037,71037,71
25Conan WrightKallahenCallahan Vdl042,91037,74037,74
26Janneke van NoordChatman's Majestic Gucci ZChatman044,04038,53038,53
27Janneke van NoordDunaghmoreUstinov044,69039,75039,75
28Julian De BoerKing Of Action RvAction Breaker045,46040,84040,84
29Luke HillLouay FortunaCohinoor041,34428,79428,79
30Amanda SlagterGaliandraQuality Time039,46431,69431,69
31Jorrit martijn AltaLuimstra's JofodeaAndiamo040,46432,09432,09
32Kim TebbertmanJaisbantaMylord Carthago042,92433,10433,1
33Bert WiertsIquasi-NeaQuasimodo Vd Molendreef040,69433,61433,61
34Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimo438,32034,17434,17
35Tessa HoeksemaEl VleutVleut041,52434,43434,43
36Mareille Van Geel - SchroderLady Ludine SKannan X-6261 Sbs042,77434,51434,51
37Jorrit martijn AltaKorfenia JtlCornet Obolensky042,91434,68434,68
38Maureen BonderGaitseParcival441,45035,53435,53
39Jesse BerkersKerinaDallas VDL041,15435,87435,87
40Hilde WoudstraLoekie-DouglasDouglas043,56436,45436,45
41Julian De BoerJoyEmir R043,44436,61436,61
42Lisa BroekertLe FormidableCohinoor444,7037,02437,02
43Menno WaningeJaffamosaZapatero VDL042,98437,53437,53
44Brayen Brata - CoolenHamburgVagabond de la Pomme043,29437,61437,61
45Evi WiefferinkHot lipsC-Ingmar444,69037,82437,82
46Femke Van BerkelLychiumOpium442,07037,96437,96
47Luke HillLolavsca FortunaCarrera VDL044,97438,18438,18
48Janneke van NoordCaletto CoolCentadel043,21439,72439,72
49Marieke la BrijnChantalSaffraan443,34433,81833,81
50Nicole EggensLloydNamelus R441,80435,33835,33
51Marsha SchütteChristianoChristian441,91435,93835,93
52Lysanne KruizingaLarusa HEtoulon438436,84836,84
53Rutger GieskeKoralienDallas VDL844,33040,28840,28
54Chantal WindstraW&W´s Islay´s MistNumero Uno039,321153,981153,98
55Menno WaningePonderosa`s JoklahomaDouglas442,78838,021238,02
56Gert Van den HofCooper ZConradin KB442,491051,431451,43
57Amanda SlagterPIPPAElvis Ter Putte443,661155,671555,67
58Renee SpeelmanKokomo-ManFreeman VDL042,95Uit11   
59Rutger GieskeKensi MEldorado van de Zeshoek658,23Uit1   
xEsmee ManningHenroe Hoeve's KensingtonGrand Slam VDLUit1     
 Stefan MolCaesar VDAEtoulonNG     


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val