De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

IICH Exloo - 2022-12-29 - paarden 1.35m Twee fasen speciaal

Laatste update op: 29 December 2022 18:20:11.

Uitslag

paarden 1.35m 2 fasen

(31 combinaties)
RangRuiterPaardVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Daan Van GeelIdalomaZirocco Blue048,31027,03027,03
2Rutger GieskeHeldoradoEldorado Van De Zeshoek050,94029,36029,36
3Mareille Van Geel - SchroderLa Dame VgZirocco Blue051,36030,98030,98
4Maureen BonderFlierefluiterTygo047,63030,99030,99
5Nicole BotmaJolene CjsZirocco Blue050,19031,69031,69
6Jessie WiefferinkJaytonLudwig AS049,28032,49032,49
7Luke HillImpressive VDLDouglas049,60032,83032,83
8Britt WiefferinkJon JonEtoulon053,73040,11040,11
 
9Julian De BoerIsisCardento156,83249,01349,01
10Rutger GieskeJacunoNumero Uno451,21030,32430,32
11Denny Olde agterhuisFairwingsNabab De Reve447,36030,54430,54
12Anna PlassGekeTolan R448,16031,89431,89
13Lisa BroekertI Am ElriteHarley Vdl049,49432,46432,46
14Conan WrightLealLancer III450,64033,41433,41
15Hilde VeenstraGideon dlsCorland453,02035,86435,86
16Chantal WindstraFoberlinaAdvance049,05436,33436,33
17Bert WiertsGrand Prix BBSpartacus451,90037,91437,91
18Xanne SluyterIcemanCanabis Z451,85039,86439,86
19Nicole EggensNabab de CalandoNabab De Reve452,92040,36440,36
20Hilde WoudstraIlamine de ThurinDakar VDL051,47441,39441,39
21Mareille Van Geel - SchroderKalimeroCooper van de Heffinck452,15041,82441,82
22Rianne VisscherFender P.S.Carthino Z053,39443,56443,56
23Rianne VisscherJaistannieBiscayo450,64431,94831,94
24Patrick SchmitzKetchupZirocco Blue849,86041,07841,07
25Brayen Brata - CoolenCastello HCasall452,58545,25945,25
26Daan Van GeelKedgwickBamako de Muze850,34437,781237,78
27Jos HazelhoffHaiaCarambole1269,88146,221346,22
28Thomas GanglIsabel Lady MMylord Carthago1668,15441,332041,33
29Daniëlle HoltermanIbizaDallas VDL046,92Uit11   
xMelle DoornbosFlying Jackpot UitGeesDurango VDLUit1     
 Brayen Brata - CoolenAragon FloydCanturanoVrijw     
 Stefan MolCaesar VDAEtoulonNG     


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val