De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

IICH Exloo - 2022-12-30 - paarden 1.20m Kleine Finale

Laatste update op: 30 December 2022 12:37:53.

Uitslag

paarden 1.20m kleine finale

(30 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Chantal WindstraW&´s Katy RoseNumero Uno039,86029,48029,48
2Robin WindstraW&W's Agostino ZA golden boy hero Z039,08029,85029,85
3Chantal WindstraW&W´s IrsalinaNumero Uno037,95029,88029,88
4Ilse HaverkampHero-wGlasgow-w Vh Merelsnest037,05030030
5Nienke EendhuizenDa Linda SWhitaker038,21030,45030,45
6Jordi KoopmansLajankoCarrera VDL040,15030,50030,5
7Bert WiertsMaxwellCarrera VDL039,60030,83030,83
8Jennifer HiddingMarlene HxEntertainer042,52030,84030,84
 
9Saskia DeknatelLowlandsZirocco Blue037,80031,40031,4
10Marsha SchütteLonula -NWerner H.038,09033,37033,37
11Illyssia GijsenCetaldineDouglas038,04034,32034,32
12Maureen BonderJo-LineEl Clarimo040,20036,32036,32
13Luke HillLaphriog VdlCohinoor042,12037037
14Brayen Brata - CoolenLaolaGrandorado tn043,88037,47037,47
15Marleen MeijerLakupardie MMConnect039,13039,30039,3
16Lodewijk KooistraKyrinaQuasimodo Z039,25431,37431,37
17Fabienne RuiterHildegardQuasimodo Z039,73432,10432,1
18Anna PlassLuckyLucky Boy441,57034,29434,29
19Lysanne KruizingaMogrusa HCohinoor440,69036,72436,72
20Maureen BonderIdentityAir-Jordan439,11039,87439,87
21Bert WiertsKarismaZirocco Blue553,15035,52535,52
22Britt HengeveldLeejantienMylord Carthago039,23649,48649,48
23Diewke PardijsI'm on time MZI'm special de muze848,48031,81831,81
24Debbie KuikenUrbanUntouched S440,81435,25835,25
25Julian De BoerKenwoodNumero Uno045,78836,66836,66
26Esme EkkelkampNever Know's Limited EditionNumero Uno440,66437,09837,09
27Tirza SterenbergEpic-UmaCantos837,96037,43837,43
28Thomas GanglHesterSheraton840,78437,021237,02
29Jorn RedekerGigiamo JHClasse VDL841,64858,091658,09
30Annelieke Van den AkkerJokidoki ZJodokus952,44Uit1   
xFemke Van BerkelLittle Palu KPower Blue van't Breezerhof ZNG     
 Manon Van der SluisChacha Nosa ZCorydon van T&LNG     
 Daan Van GeelShakilouBalou Du RouetNG     
 Emily HansMerlot Van De SuyderseeQuasimodo Vd MolendreefNG     
 Conan WrightLevicoCarrera VDLNG     
 Melle DoornbosFlying L'Amuse UitGeesLatour VDMNG     
 Romy van Dijk - FromaJewelganeDakar VDLNG     
 Pascalle DondersQuick SilverBreemeersen AdoradoNG     
 Sietske de JongJappeloeCarreraNG     
 Patrick SchmitzMilk Inc.It's Highlander van de KalevalleiNG     
 Femke Van BerkelComme il feu ZComme il FautNG     
 Manon Van der SluisLevis BHCaretino GoldNG     
 (HC) Noora Taimela (HC)Happy BoyTinka's BoyNG     
 (HC) Janneke van Noord (HC)VigotinueVivant van de Heffinck      


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val