De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

IICH Exloo - 2022-12-30 - paarden 1.20m Jacht

Laatste update op: 30 December 2022 14:46:48.

paarden 1.20m jacht

(69 combinaties)
RangRuiterPaardVaderbtijd1etijd1
1Rikst AbmaEugeniqueVan Gogh56,7956,79
2Hilde VeenstraDaniëlla DLSVaillant58,1358,13
3Rianne VisscherMegannieit's possible SRK59,3859,38
4Fabienne RuiterJolly-BeibeIndoctro60,3760,37
5Saskia DeknatelLowlandsZirocco Blue60,5760,57
6Sylvia HoltermanIndy VGlasgow-w Vh Merelsnest60,7460,74
7Danique ScheichHot SpotsQuality Time60,8860,88
8Nienke EendhuizenDa Linda SWhitaker61,2461,24
9Ricarda BorgmannBella SantanaBalou Du Rouet61,7261,72
10Thomas GangldaimondUkato61,9761,97
11Diewke PardijsI'm on time MZI'm special de muze62,2062,20
12Lisa BroekertMackensenNaico62,4062,40
13Carolien WijnbergenLot SportHotspot62,4162,41
14Gert Van den HofLet It Be AgainConnect62,8162,81
15Jesse BerkersLapphira HAir Jordan Z60,0563,05
16Amber MennegaBalvenieSalvatore63,3063,30
17Marjolein HeuvelmansImperiaConnor63,4263,42
 
18Maren BlankKenjiroDantos63,5763,57
19Xanne SluyterKarma Di Charme BlingDakar VDL60,7163,71
20Nicole EggensCara MB ZCarrera VDL64,3464,34
21Gert Van den HofLorina-MCohinoor64,4264,42
22Anna PlassLuckyLucky Boy64,5264,52
23Thomas GanglHesterSheraton64,7764,77
24Lodewijk KooistraKyrinaQuasimodo Z64,9164,91
25Chantal WindstraW&W´s IrsalinaNumero Uno62,1565,15
26Anne De RegtLarezzo MGArezzo VDL65,7865,78
27Job OldenzielLairda Van 'T BonnerhofKannan X-6261 Sbs65,9465,94
28Robin WindstraW&W's Agostino ZA golden boy hero Z66,3666,36
29Noora TaimelaLiarado J.PDiarado66,9766,97
30Rianne VisscherMiss Congeniality HgGrandorado tn67,1267,12
31Maureen BonderIdentityAir-Jordan67,6767,67
32Emily HansMerlot Van De SuyderseeQuasimodo Vd Molendreef61,7167,71
33Julian De BoerLady Solier HbGlenfiddich VDL68,0768,07
34Christoff GanglLucky Lady MEtoulon65,1968,19
35Luke HillL'ArezzaArezzo VDL68,2568,25
36Illyssia GijsenCetaldineDouglas68,4268,42
37Britt HengeveldLeejantienMylord Carthago65,4368,43
38Esme EkkelkampNever Know's Limited EditionNumero Uno66,2769,27
39Julian De BoerMilano B.Elton John66,5069,50
40Lysanne KruizingaMogrusa HCohinoor66,8569,85
41Bert WiertsKarismaZirocco Blue70,0870,08
42Ilse HaverkampHero-wGlasgow-w Vh Merelsnest64,4970,49
43Tirza SterenbergEpic-UmaCantos64,5370,53
44Eva Oude WolcherinkLa Rosso Lady SDHHarley Vdl64,6370,63
45Marsha SchütteLonula -NWerner H.64,7670,76
46Jordi KoopmansLajankoCarrera VDL65,0371,03
47Daan Van GeelShakilouBalou Du Rouet71,1871,18
48Sietske de JongJappeloeCarrera71,6871,68
49Femke Van BerkelComme il feu ZComme il Faut71,9771,97
50Jennifer HiddingMarlene HxEntertainer70,0973,09
51Christoff GanglMiss PerfectI'm Special de Muze71,6574,65
52Bert WiertsMaxwellCarrera VDL72,0975,09
53Jorn RedekerGigiamo JHClasse VDL75,2775,27
54Chantal WindstraW&W´s Katy RoseNumero Uno69,7275,72
55Brayen Brata - CoolenLaolaGrandorado tn77,3477,34
56Debbie KuikenUrbanUntouched S72,4778,47
57Annelieke Van den AkkerJokidoki ZJodokus72,4878,48
58Manon Van der SluisLevis BHCaretino Gold78,7378,73
59Maureen BonderJo-LineEl Clarimo76,4779,47
60Manon Van der SluisChacha Nosa ZCorydon van T&L73,6079,60
61Marleen MeijerLakupardie MMConnect74,8380,83
62Henk SlikJoytermaEmerald Van't Ruytershof82,6582,65
63Fabienne RuiterHildegardQuasimodo Z71,7783,77
64Melle DoornbosFlying L'Amuse UitGeesLatour VDM77,8483,84
65Julian De BoerKenwoodNumero Uno105,16105,16
66Suzan SchurerLord Of CooperCicero van Paemel ZUit1 
 Marissa Oude velthuisHudsonInshallah De MuzeUit1 
 Romy van Dijk - FromaJewelganeDakar VDLUit1 
69Luke HillLaphriog VdlCohinoorNG 
 Femke Van BerkelLittle Palu KPower Blue van't Breezerhof ZNG 
 Patrick SchmitzMilk Inc.It's Highlander van de KalevalleiNG 
x(HC) Noora Taimela (HC)Happy BoyTinka's BoyHC 


Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val