De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

IICH Exloo - 2022-12-30 - paarden 1.30m Jacht

Laatste update op: 30 December 2022 16:39:01.

Uitslag

paarden 1.30m jacht

(46 combinaties)
RangRuiterPaardVaderbtijd1etijd1
1Job OldenzielIt's meCarambole62,5665,56
2Lisa BroekertLe FormidableCohinoor65,7165,71
3Daan Van GeelLourdesGrandorado tn66,1666,16
4Chantal WindstraW&´s Islay´s MistNumero Uno66,7866,78
5Hilde VeenstraCharly BlueCantolar64,0167,01
6Amanda SlagterGaliandraQuality Time61,4167,41
7Renate BeuvingHafonyNamelus R68,4368,43
8Lisa HammingaDekro's Janouka ABrainpower69,1369,13
9Kim TebbertmanJaisbantaMylord Carthago69,2569,25
10Jorrit martijn AltaLuimstra's KodeaZirocco Blue69,7769,77
11Rianne VisscherKaristy-HContendro Il64,4070,40
12Jesse BerkersKerinaDallas VDL72,0972,09
 
13Amanda SlagterPIPPAElvis Ter Putte72,1372,13
14Tessa HoeksemaEl VleutVleut69,5372,53
15Lysanne KruizingaLarusa HEtoulon69,9872,98
16Luke HillLouay FortunaCohinoor73,7173,71
17Jesse BerkersEscobar TSAir Jordan Z74,3474,34
18Mareille Van Geel - SchroderKir RoyalHarley Vdl74,6574,65
19Manon Van der SluisJacky BoyCorland75,1675,16
20Renate BeuvingKadanzFreedom70,2576,25
21Julian De BoerLorsina van 't SwinderscheveldCarrera VDL73,8676,86
22Britt WiefferinkLeomarCohinoor77,7077,70
23Jorrit martijn AltaKorfenia JtlCornet Obolensky75,1878,18
24Renee SpeelmanKokomo-ManFreeman VDL75,2378,23
25Daan Van GeelDanger LalanValeur De Guidam75,7378,73
26Luke HillLolavsca FortunaCarrera VDL79,3179,31
27Christoff GanglK-2Nabab de Reve76,7479,74
28Nicole EggensLimoncello ZGrandorado tn8080
29Conan WrightKallahenCallahan Vdl78,0581,05
30Hilde WoudstraLoekie-DouglasDouglas81,0781,07
31Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimo81,3181,31
32Mareille Van Geel - SchroderLady Ludine SKannan X-6261 Sbs80,1283,12
33Rutger GieskeKoralienDallas VDL80,2583,25
34Janneke van NoordCaletto CoolCentadel84,1784,17
35Nicole EggensLloydNamelus R82,2785,27
36Maureen BonderGaitseParcival79,9185,91
37Rutger GieskeKensi MEldorado van de Zeshoek77,7686,76
38Julian De BoerKing Of Action RvAction Breaker84,1387,13
39Jorrit martijn AltaLuimstra's JofodeaAndiamo87,1487,14
40Janneke van NoordDunaghmoreUstinov86,3489,34
41Janneke van NoordChatman's Majestic Gucci ZChatman84,7590,75
42Gert Van den HofCooper ZConradin KB109,71112,71
xFemke Van BerkelLychiumOpiumUit11 
 Marian LunscheEgoTygoUit1 
 Bert WiertsIquasi-NeaQuasimodo Vd MolendreefVrijw 
 Savanna van den HofHarmoniek rwpMetallVrijw 
 Menno WaningePonderosa`s JoklahomaDouglasNG 
 Stefan MolCaesar VDAEtoulonNG 
 Menno WaningeJaffamosaZapatero VDLNG 


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val