De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

IICH Exloo - 2022-12-30 - paarden 1.35m Jacht

Laatste update op: 30 December 2022 17:50:01.

Uitslag

paarden 1.35m jacht

(24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderbtijd1etijd1
1Lisa BroekertI Am ElriteHarley Vdl63,4663,46
2Hilde VeenstraGideon dlsCorland60,5863,58
3Mareille Van Geel - SchroderKalimeroCooper van de Heffinck63,7563,75
4Chantal WindstraFoberlinaAdvance60,9163,91
5Rianne VisscherJaistannieBiscayo65,2665,26
6Denny Olde agterhuisFairwingsNabab De Reve62,3465,34
 
7Rutger GieskeHeldoradoEldorado Van De Zeshoek66,9766,97
8Daniëlle HoltermanIbizaDallas VDL65,4968,49
9Rianne VisscherFender P.S.Carthino Z68,8668,86
10Daan Van GeelIdalomaZirocco Blue69,2369,23
11Daan Van GeelKedgwickBamako de Muze67,5770,57
12Jessie WiefferinkJaytonLudwig AS70,7670,76
13Bert WiertsGrand Prix BBSpartacus70,8870,88
14Britt WiefferinkJon JonEtoulon68,5371,53
15Jos HazelhoffHaiaCarambole72,1472,14
16Hilde WoudstraIlamine de ThurinDakar VDL72,4072,40
17Anna PlassGekeTolan R63,7772,77
18Conan WrightLealLancer III70,7773,77
19Nicole EggensNabab de CalandoNabab De Reve75,7375,73
20Julian De BoerIsisCardento79,9379,93
21Xanne SluyterIcemanCanabis Z82,4782,47
22Thomas GanglIsabel Lady MMylord Carthago90,0796,07
23Rutger GieskeJacunoNumero Uno91,5397,53
24Luke HillImpressive VDLDouglas101,52107,52
xStefan MolCaesar VDAEtoulonNG 
 Patrick SchmitzKetchupZirocco BlueNG 


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val