De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Hippix Spring wedstrijd Pony en Paarden - 2019-12-08 - L Paarden

Laatste update op: 08 December 2019 13:09:51.

Lijst gemaakt op: 08-12-2019 13:09:47

L paarden

Datum: 08-12-2019
Aanvang: 13:00 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Bakker - Van Ettinger, S.M.
Jury: Bakker, J.H.
Jury: Kruk, M.A.L. van der

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Glenn KnoesterKapriceDieu Merci van T&LLP1eHaarlemmermeer Ruiters
2       
3Tanja UitendaalOtesse v/d BoschhoeveInshallah De MuzeLP2eDijckhoeve
4Sjoerd HofstedeJasonpop ECSQuasimodo ZLP1eHeerhugowaard
5Romy VisserDerkLandlordLP2eSchermeer Ruiters
6Henri RuiterJan BDakar VDLLP1eBeukers Bv
7Berry WagenaarJazz De Revel KJazz De CoquerieLP1eDuinridders
8Henri RuiterJan BDakar VDLLP2eBeukers Bv
9Berry WagenaarJazz De Revel KJazz De CoquerieLP2eDuinridders
10Franklin Posmus (HC)Hoberlina LP2eHoorn
11Frederike TuinBliksemBriar JuniorLP1eBroekerruiters
12Claudia KosGwen StefaniChamanLP1eDuinridders
13Frederike TuinBliksemBriar JuniorLP2eBroekerruiters
14Claudia KosGwen StefaniChamanLP2eDuinridders
15Marcel BeukersKarishma De Semilly VhhDiamant De SemillyLP1eDuinridders
16Caya StamkotGazelle belleBiscayoLP1eBroekerruiters
17Marcel BeukersKarishma De Semilly VhhDiamant De SemillyLP2eDuinridders
18Caya StamkotGazelle belleBiscayoLP2eBroekerruiters
19Tess PuntAqua Light's HaistonNumero UnoLP1ePhoenix
20       
21Tess PuntAqua Light's HaistonNumero UnoLP2ePhoenix
22       
23Melissa WitElcola DUnaniemLP1eAlcmaria Hippix
24Samantha HeijnenWavaletto K ZWhat A Kashmir KLP1eZaanse Ruiters
25Melissa WitElcola DUnaniemLP2eAlcmaria Hippix
26Samantha HeijnenWavaletto K ZWhat A Kashmir KLP2eZaanse Ruiters
27Zoë van de KlashorstDavina SPWVaillantLP1eHeerhugowaard
28Mila BuevingBaloucaNamelus RLP1eDuinridders
29Zoë van de KlashorstDavina SPWVaillantLP2eHeerhugowaard
30Mila BuevingBaloucaNamelus RLP2eDuinridders
31Glenn KnoesterIggy trojka sZirocco BlueLP1eHaarlemmermeer Ruiters
32Jonna BalkHaroldCrespo VDLLP1eNoord-Hollandse
33Roy WeelDublin van de Berghoeve ZDublin van OverisLP1eCeres
34Jonna BalkHaroldCrespo VDLLP2eNoord-Hollandse
35       
36Okky JaspersNimke v/d N.RanchCUMTHAGO CLP1eAny Dale
37Jolie SchalingflirtClintonLP1eHaagse R.J.V.
38Okky JaspersNimke v/d N.RanchCUMTHAGO CLP2eAny Dale
39Jolie SchalingflirtClintonLP2eHaagse R.J.V.
40Berry WagenaarJazz de Carthago kzJazz De CoquerieLP1eDuinridders
41Henri RuiterHennessy BZambesiLP2eBeukers Bv
42Nick RosOttello ZOkidoki Van 't Gelutt ZLP1eSportpaarden Amsterdam
43Glenn KnoesterIlone Sinaa GphZirocco BlueLP1eHaarlemmermeer Ruiters
44Nick RosOttello ZOkidoki Van 't Gelutt ZLP2eSportpaarden Amsterdam
45Alexandra SchellingHerlinBerlinLP1eXanthus Spaarnwoude
46Lotte MonhemiusEmily van 't Bergse Bos BB-ZElvis Ter PutteLP2eXanthus Spaarnwoude
47Maarten GroenGomerUstinovLP2eSchalm
48Fréderique Broadwith (HC)Rubio Monocoat's Finishing TouchNumero UnoLP1eNoord-Hollandse
49Roy WeelJediCaramboleLP1eCeres
50Victoria Van Breemen (HC)Jumping StarBig Star JR K ZLP1eVoornruiters
51Savannah Van EedenDirk TCantosLP1eHubertus-lisse
52Frederike TuinHydrograaf LP2e 
53Berry WagenaarIlisander KBig Star JR K ZLP2eDuinridders
54Henri Ruiter (HC)Bigstar`s fee KZBig Star JR KZLP2eBeukers Bv



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val