De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Hippix Spring wedstrijd Pony en Paarden - 2020-01-19 - B Paarden

Laatste update op: 18 January 2020 18:20:43.

Lijst gemaakt op: 18-01-2020 18:20:38

Paarden springen B

Springring 1
Datum: 19-01-2020
Aanvang: aansluitend (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Jury: Molenaar - Seignette, A.E.M.
Jury: Bakker - Van Ettinger, S.M.
Jury: Bakker, J.H.

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Sasja Van HalCapriceConthargosBP2eDuinridders
2Margot LemertCochise d' OrJohnny Boy IiBP2eSportpaarden Amsterdam
3Myrthe PanmanSaarSemper FiBP2eSportpaarden Amsterdam
4Jeanny van den HoveRebel girl zRascinBP2eSoc. Rijvereniging Vennen
5Britt Scholts (HC)AdidetjeDutch Capitol 2101324BP1eSRJV. Groenendaal
6Fleur JongejansEkinalitaCartino ZBP1eDuinridders
7Britt Scholts (HC)AdidetjeDutch Capitol 2101324BP2eSRJV. Groenendaal
8Fleur JongejansEkinalitaCartino ZBP2eDuinridders
9Jiske DekkerVivaldo Van CanadaJumpy Des FonteinesBP1eAlcmaria Hippix
10Kimberly KroonCasanova BCordynoxBP1eAlcmaria Hippix
11Jiske DekkerVivaldo Van CanadaJumpy Des FonteinesBP2eAlcmaria Hippix
12Kimberly KroonCasanova BCordynoxBP2eAlcmaria Hippix
13Laurine MorschWhisperTurbo MagicBP1eNaaldenhof BV
14Malin VikstromKentucky MbfQuintBP1eHaarlemmermeer Ruiters
15Laurine MorschWhisperTurbo MagicBP2eNaaldenhof BV
16Malin VikstromKentucky MbfQuintBP2eHaarlemmermeer Ruiters
17Feliz GuijtVwg's FabrisNamelus RBP1eDuinruiters
18Cemenne SnijderBaccarav's Be ImpressedCapalino ZBP1ePhoenix
19Feliz GuijtVwg's FabrisNamelus RBP2eDuinruiters
20Rosanna WentinkArabel NQuite Easy 958BP1eHoef V.O.F.
21Cemenne SnijderBaccarav's Be ImpressedCapalino ZBP2ePhoenix
22Rosanna WentinkArabel NQuite Easy 958BP2eHoef V.O.F.
23Hans CosterHis MajestyNabab De ReveBP1eHaarlemmermeer Ruiters
24Hans CosterHis MajestyNabab De ReveBP2eHaarlemmermeer Ruiters
25Melle De GraafBriska van het BruggeveldUp ChiquiBP1eBeukers Bv
26Melissa SchoutenJumping Star KBig Star JR K ZBP1eHeerhugowaard
27Melle De GraafBriska van het BruggeveldUp ChiquiBP2eBeukers Bv
28Melissa SchoutenJumping Star KBig Star JR K ZBP2eHeerhugowaard
29Shannon BakkerIci ma belleJazzBP1eHoef V.O.F.
30Fleur JongejansJarabel Star K BP1e 
31Shannon BakkerIci ma belleJazzBP2eHoef V.O.F.
32Fleur JongejansJarabel Star K BP2e 
33Rob OffermanBright Star KZBig Star JR KZBP1eSpijkerboor
34Thirza KoningFairly OostwijkUltimoBP1eLeeghwater
35Rob OffermanBright Star KZBig Star JR KZBP2eSpijkerboor
36Thirza KoningFairly OostwijkUltimoBP2eLeeghwater
37Emma BlokHasta La FiŽstaColmanBP1eDuinridders
38Henri Ruiter (HC)Cekinalita BZCream On TopBP2eBeukers Bv
39Emma BlokHasta La FiŽstaColmanBP2eDuinridders
40Lilian BakkerMowgliMylord CarthagoBP1eHoef V.O.F.
41Berry Wagenaar (HC)Jm BlueZirocco BlueBP1eDuinridders
42Lilian BakkerMowgliMylord CarthagoBP2eHoef V.O.F.
43Jesper BeukersWhispering The WildFlemminghBP1eDuinridders
44Marcel BeukersKarena WdGlasgow-w Vh MerelsnestBP1eDuinridders
45Mark Mul (HC)DivicoDiamant de SemillyBP1eHeerhugowaard
46Romy VisserDerkLandlordBP1eSchermeer Ruiters
47Silvia GazenbeekCatch Me O'hesselnVeronBP1eAlcmaria Hippix



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val