De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Winter Show Exloo - 2022-12-08 - 1m10 paarden

Laatste update op: 08 December 2022 17:14:48.

Uitslag

Lijst gemaakt op: 08-12-2022 17:14:48

paarden 1.10 m

(115 combinaties)
RangRuiterPaardgsVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Esmee van der VinneAmour ZMAtomic Z032,71025,44025,44
2Hilde VeenstraDaniëlla DLSMVaillant034,91025,88025,88
3Pascalle DondersQuick SilverRBreemeersen Adorado038,04026,03026,03
4Jannie NentjesEverestRUkato032,96026,05026,05
5Marianne WortelGoldenMArezzo VDL038,1027,1027,1
6Ine ZegerenNoklahoma VdMCohinoor034,87028,14028,14
7Izzy WaldmanGioRDiarado035,85028,28028,28
8Albert ZoermiamiMIl est Balou035,81028,52028,52
9Gert Van den HofAvenger ZHAganix du Seigneur035,51028,63028,63
 Jolanda Boverhof - TissinghLa-SinaMDallas VDL035,05028,63028,63
11Sophie SteenbakkersMelenteMEtoulon034,72028,83028,83
12Carmen BakkerDiamant De Wit ZMDallas VDL034,71029,15029,15
13Jesse BerkersLapphira HMAir Jordan Z035,81029,71029,71
14Annette HerremaHenco's Jatevane HCMQuasimodo Vd Molendreef033,07029,88029,88
15Jesse BerkersBaby WMZinedine035,32029,92029,92
16Gerrit VeenstraLambada-sRToulon034,01030,46030,46
17Joost LuttikhuisMae VDPHGlenfiddich VDL038,88030,78030,78
18Amber KrulMannishboy.W.H.HKannan X-6261 Sbs036,68031,03031,03
19Joost LuttikhuisNena D'ObolenskyMCornet Obolensky035,75031,26031,26
20Vera BosKeep in Touch VDEMDallas VDL035,1031,67031,67
21Dion KoopmansDe Boer Horsetrucks MasterHGrandorado tn034,83032,07032,07
22Sophie SteenbakkersMikeyHIl est Balou037,18032,24032,24
23Tonny LeeuwenMayfair Seminka De MarMKannan X-6261 Sbs034,54032,74032,74
24Sophie SteenbakkersMy OklahomaHIl est Balou034,68033,03033,03
25Martin PoppenM-PowerRAmaroso V031,34033,1033,1
26Sonja van der BergNayla VelvetMAndiamo Semilly037,46033,81033,81
27Joost LuttikhuisAndorRAndiamo Semilly036,15033,92033,92
28Nicole BotmaMarabel WMDiamant De Semilly034,82034,06034,06
 
29Nicole BotmaNoxynula-NMIndoctro035,94034,26034,26
30Maxime Van AndelMercurius SRDiamant De Semilly036,64034,51034,51
31Femke Van BerkelLittle Palu KMPower Blue van't Breezerhof Z039,82034,6034,6
32Sjoerd KommersSimba vd bisschopRConthargos036,36035,18035,18
33Linda PortychovaCha-Kanno PSHChacoon Blue037,97035,2035,2
34Maxime Van AndelMentosHCicero van Paemel Z038,58035,6035,6
35Zoï SnelsMatcho Van De EikhofHFor Pleasure035,09035,66035,66
36Judith KoudijsMelvilleMEl Salvador040,09035,97035,97
37Monique van den BroekRoyal MailRBilly Tudor039,63036,17036,17
38Madée SchuttenbeldFinn  037,97036,49036,49
39Renate BeuvingMickRElvis Ter Putte038,68036,58036,58
40Anja MoretNever MindMDiamant De Semilly033,56036,7036,7
41Jeroen BroekMeadowMJodokus037,56037,04037,04
42Megan FeltsLegendRVerdi040,45037,27037,27
43Zoï SnelsCaptain Jack PR ZRCornet Obolensky037,23037,37037,37
44Jeroen BroekNiki Boy WbHGrandorado tn038,39037,38037,38
45Sjoerd KommersNotorious Blue TzHZirocco Blue038,54037,49037,49
46Sally HopkinsonMerlinMNumero Uno037,69037,96037,96
47Lila DijckmeesterVivakatana PSMVivant van de Heffinck036,23038,59038,59
48Sjoerd KommersMiss Holivia VdlMCardento038,92038,76038,76
49Berber DijkmanMy Touch van 't SantboschMFinishing Touch Wareslage038,13038,99038,99
50Amanda SlagterEarly Star ZME-Star037,87039,58039,58
51Sjoerd KommersMelitaMCarrera VDL037,84040,48040,48
52Jay-Lynn OldemanMaddox C.H.HZapatero VDL037,96428,22428,22
53Nikki Fleur De HaanFleurMZapatero VDL033,47428,61428,61
54Sophie SteenbakkersLizzyMLucky Boy036,04428,71428,71
55Savanna van den HofMaronjaMIndoctro037,02428,97428,97
56Meike KoeslagLorenzoRArezzo VDL032,41429,78429,78
57Lieke BregmanLegendRHighlight035,43430,29430,29
58Carmen BakkerMiltonRVannan036,81431,21431,21
59Lisanne TheunissenKiek Een Fee BRHarley Vdl034,19431,68431,68
60Joost LuttikhuisMiss ObolenskyMCornet Obolensky037,15433,12433,12
61Romy van Dijk - FromaMarlinus THGrandorado tn434,15033,4433,4
62Tirza SterenbergNotre dameMImpressive VDL435,38033,48433,48
63Bert WiertsNelsonHCarrera VDL037,5434,57434,57
64Anouk VosChalon Blue PSHChacoon Blue436,62035,2435,2
65Izzy WaldmanDopharma's EasyMDouglas034,12435,52435,52
66Renate BeuvingLinusMGrand Slam VDL036,79435,61435,61
67Shanna VisserMedanga OmhgMMalibu Z440,68035,72435,72
68Renate BeuvingNontessaMArmitage038,02435,78435,78
69Celeste van der PoelMy VerdiMVerdi036,86436,22436,22
70Raymond RedderMr. MadisonRToulon430,82036,45436,45
71Michel BroekNikita FortunaMHarley Vdl437,07036,62436,62
72Gert Van den HofMr. KingHStakkato Gold026,60437,11437,11
73Lila DijckmeesterCataleyaiMClinton's Heart035,44437,2437,2
74Celeste van der PoelKalistaMZapatero VDL438,75037,65437,65
75Michel BroekNot Too LateHUntouchable438,5037,92437,92
76Sergio HauserMistique DvMAction Breaker039,07438,44438,44
77Berber DijkmanKung Fu VDPMCornet Obolensky037,71438,64438,64
78Zoï SnelsEsprit RV ZMElvis Ter Putte437,36038,92438,92
79Femke Van BerkelMac CloudHImpressive VDL437,64039,01439,01
80Brayen Brata - CoolenLaolaMGrandorado tn039,65439,37439,37
81Evi-pluis BentumWicked GameMSarantos038,1441,21441,21
82Cristina FriedrichNooitgedachtHZirocco Blue544,94035,51535,51
83Matt GarriganMr. HanleyRHanley439,1143,03543,03
84Katie BeunderNiki Girl WbMJenssen Vdl749,18036,43736,43
85Chloe WiefferinkMadonna fan DijkmaniastateMArezzo VDL429,87432,99832,99
86Sophie SteenbakkersMatiezaMQuasimodo Z038,71833,1833,1
87Linde BulthuisSambucaMLavallino ter Klomp435,6433,71833,71
88Daniela TheelenAnnaMA la Carte435,33434,4834,4
89Lisa JoosseKaelyMEmilion840,1034,5834,5
90Femke Van BerkelRicar d'oRNavajo van t Vianenhof036,9834,86834,86
91Meike ZwartjensRex van 't EigenloREcho van t Spieveld835,73036,86836,86
92Anouk VosManchesterRChacoon Blue436,93437,96837,96
93Anja MoretNotting HillMJenson van't Meulenhof541,19441,27941,27
94Jack BroekMeetoulon Ryal KHEtoulon1046,95039,751039,75
95Destiny LevermanCoretino DSHRCarentan034,691048,091048,09
96Anja MoretNottingham Van 'T RoosakkerHDiamant De Semilly751,64441,841141,84
97Annie de HaanOsseweide's Inabresse DJSPMBerlin835,19431,911231,91
98Erik WolthuisGood luck sina hMNassau831,86432,761232,76
99Amanda SlagterNaomi RMVerdi838,29440,841240,84
100Noa GrevingaMaximusHOklund440,56842,041242,04
101Annie de HaanKeana Van De OsseweideMZapatero VDL834,87837,291637,29
102Nick van SanteClassimoRCaruso837,37858,141658,14
103Jacqueline de WitGoogle ZRGullit HBC1237,92650,621850,62
104Elise VisserFirst ChoiceRFürst Belissaro036,122458,152458,15
105Jasmein De BoerLook At MeMEmir R033,98Uit2   
xReny BoxemFloorMAdvanceUit2     
 Mariska GaiserEurol Prom's KiekeboeMChacco BoyUit2     
 Renee FeenstraBaileysRVincenzoUit2     
 Marjolein NoevermanEvithaMCardentoUit2     
 Anna WildeboerKashmira OMEdinburghUit11     
 Emile DrenthLendelinMHotspotUit2     
 Sergio HauserRivaalRDe Flor 111 ZVrijw     
 Sophie SteenbakkersMerciRVerdiNG     
 Judith KoudijsNazarovilleHQuasimodo ZNG     
 Robin DekkerIforia DsMToulonNG     
 Albert ZoerMoncheriMit's ottoNG     
 (HC) Eva Geers (HC)Kiss DameMI.Denzel v.h. MeulenhofHC     
 (HC) Monique van den Broek (HC)Lorenzo RREldorado van de ZeshoekHC     
 (HC) Charles Forsskahl (HC)StarlightMTwillightHC     


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val