De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Winter Show Exloo - 2022-12-08 - 1m20 paarden

Laatste update op: 09 December 2022 08:04:53.

Uitslag

Lijst gemaakt op: 09-12-2022 08:04:54

paarden 1.20 m

(111 combinaties)
RangRuiterPaardgsVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Hilde VeenstraAfter Pleasure ToltienMFor Pleasure038,1023,1023,1
2Marianne WortelGoldenMArezzo VDL036,84024,36024,36
3Ashley Spiele - te WierikOne and only SpartacusRQuality 004038,09024,47024,47
4Romy van Dijk - FromaJewelganeMDakar VDL034,45024,87024,87
5Rikst AbmaEugeniqueMVan Gogh038,81024,89024,89
6Marlou KnobbenDjazzMVleut039,92025,17025,17
7Roelof DolfijnChelseaRHeartbreaker041,73025,72025,72
8Sophie SteenbakkersMolindaMGallant042,48026,41026,41
9Annie de HaanOsseweide's Headline DJSPRZirocco Blue044,6026,63026,63
10Gert Van den HofCooper ZRConradin KB044,15026,67026,67
11Britt SchaperBokito v.d. WoestenheideHBrantzau VDL040,89026,68026,68
12Carolien WijnbergenLot SportRHotspot041,98026,73026,73
13Jorinde DolfijnWaylotte DDH ZMWolisco040,46026,85026,85
14Shanna VisserCassira Utopia ZMCasiro042,73027,37027,37
15Hilde VeenstraDaniëlla DLSMVaillant041,42027,46027,46
16Femke MeenhuisLa PeziMLord Pezi041,2027,56027,56
17Diewke PardijsI'm on time MZRI'm special de muze040,4027,62027,62
18Monique van den BroekCara-K van t Kattenheye  043,83027,83027,83
19Jorinde DolfijnGaia des ForetsMContendro040,07027,93027,93
20Judith KoudijsMetzgravinMEl Salvador042,39027,94027,94
21Anne De RegtLarezzo MGRArezzo VDL041,68028,19028,19
22Judith KoudijsLothagravinMEl Salvador042,73028,81028,81
23Sonja van der BergKind Of SpecialHCarrera VDL042,2028,98028,98
24Sophie SteenbakkersMerciRVerdi041,99029,75029,75
25Jack BroekMona Lansia MMCarrera VDL044,41029,86029,86
26Femke MeenhuisHumphrey vddR 041,96030,01030,01
27Sytske De JongLivestreamRGrand Slam VDL042,13030,22030,22
 
28Jennifer HiddingMarlene HxMEntertainer033,16030,42030,42
29Daniela TheelenMister MillionRMillion Dollar van het Schaeck038,97031,46031,46
30Julian De BoerLady Solier HbMGlenfiddich VDL043,07031,59031,59
31Jack BroekLoekMHeathrow040,16031,89031,89
32Sophie SteenbakkersMikeyHIl est Balou042,18032,25032,25
33Daniela TheelenCascalinoRCasallco039,39032,26032,26
34Nicole BotmaRising star ZHDiamnont de Semolly044,36032,96032,96
35Berber DijkmanMy Touch van 't SantboschMFinishing Touch Wareslage044,08032,98032,98
36Rianne VisscherMiss Congeniality HgMGrandorado tn041,61033,03033,03
37Maxime Van AndelMercurius SRDiamant De Semilly039,94033,06033,06
38Zoï SnelsKing of Diamonds ZRKannan044,3033,31033,31
39Brian WalkerCharlotte ZMCasallo Z041,86033,39033,39
40Sander NaberArend ZRAkarad Hero Z041,48033,4033,4
41Jose WoldringHappy DaysMEldorado Van De Zeshoek042,88033,63033,63
42Berber DijkmanLady van 't SantboschMEldorado van de Zeshoek043,72033,71033,71
43Sjoerd KommersMelitaMCarrera VDL047,18033,79033,79
44Jesse BerkersLapphira HMAir Jordan Z041,68033,95033,95
45Brayen Brata - CoolenCillbhrid JulieMQuerlybet Hero043,37034,01034,01
46Daniela TheelenKM MufasaRAction Breaker045,6034,41034,41
47Eva GeersKiss DameMI.Denzel v.h. Meulenhof045,77034,42034,42
48Ashley Spiele - te WierikLady- RuberthaMGlenfiddich VDL042,36034,53034,53
49Gert Van den HofLet It Be AgainRConnect042,33035,1035,1
50Maxime Van AndelLovely Star SihMBaltic VDL041,24035,25035,25
51Berber DijkmanLed ZeppelinRGrandorado tn038,58035,41035,41
52Sjoerd KommersKornet'S Prelude R.T.MCornet Obolensky045,99035,53035,53
53Renate BeuvingLinusMGrand Slam VDL044,31035,85035,85
54Julian De BoerKenwoodHNumero Uno044,33035,97035,97
55Brayen Brata - CoolenLaolaMGrandorado tn042,6036,09036,09
56Brayen Brata - CoolenHamburgRVagabond de la Pomme044,58036,33036,33
57Zoï SnelsQuickstar vd Zwartbleshoeve HSRSTAKKATO GOLD046,97037,13037,13
58Rianne VisscherMegannieMit's possible SRK040425,98425,98
59Ilse SnijderLola SorayaMHamilton037,84428,02428,02
60Lisa JoosseKaelyMEmilion042,81428,06428,06
61Raymond RedderLe GrandeRKannan X-6261 Sbs042,54428,63428,63
62Saskia BrinkmanLucky LuckHEtoulon440,05028,77428,77
63Saskia DeknatelLowlandsHZirocco Blue439,11029,91429,91
64Sylvana WezemanInfinityHDiamant De Semilly040,57430,23430,23
65Jolanda Boverhof - TissinghLa-SinaMDallas VDL443,09030,8430,8
66Bert WiertsMaxwellRCarrera VDL441,58030,93430,93
67Sylvia HoltermanIndy VMGlasgow-w Vh Merelsnest043,89430,97430,97
68Julian De BoerMilano B.HElton John042,72431,13431,13
69Aniek ter HarmselCorrieMCosun442,12031,34431,34
70Sophie SteenbakkersMelenteMEtoulon440,85031,45431,45
71Charles ForsskahlJamaicaMKannan X-6261 Sbs043,2431,55431,55
72Danique ScheichHot SpotsRQuality Time440,73031,87431,87
73Melle DoornbosFlying L'Amuse UitGeesRLatour VDM440,5032,1432,1
74Jesse BerkersBaby WMZinedine040,14432,29432,29
75Robin SikkensHealth4Horses JimmyRClinton445,16032,72432,72
76Sander NaberMarley SHHarley Vdl440,78032,73432,73
77Albert ZoermiamiMIl est Balou445,34033,04433,04
78Monique van den BroekRoyal MailRBilly Tudor043,63434,47434,47
79Sylvana WezemanKajo AREl Clarimo043,11435,02435,02
80Monique van den BroekCasquetto van de HelleRCasquetto049,77436436
81Anja MoretKing RoyalHRoyal Feu550,53037,57537,57
82Evi-pluis BentumWicked GameMSarantos760,82032,49732,49
83Gert Van den HofLorina-MMCohinoor043,57749,83749,83
84Linde BulthuisThe QueenM 038,62827,47827,47
85Anouk Van der VinneDonettaMSydney838,76027,87827,87
86Amber KrulLords Of LightningMEaster Boy042,71828,74828,74
87Emily HansMerlot Van De SuyderseeMQuasimodo Vd Molendreef441,55429,04829,04
88Albert ZoerMoncheriMit's otto044,19830,55830,55
89Marlene SoderblomLuckyREl Salvador041,16830,94830,94
90Sophie SteenbakkersMy OklahomaHIl est Balou039831,9831,9
91Nina ter HarmselModushiMQuasimodo Vd Molendreef829,68032,05832,05
92Larissa MolenkampMinardi ZwRDouglas439,48432,28832,28
93Celeste van der PoelAvicii ZRAlano441,58432,63832,63
94Gerrit VeenstraLambada-sRToulon841,45033,8833,8
95Charles ForsskahlLamarosoRElvaro440,88434,33834,33
96Jordi KoopmansLajankoRCarrera VDL845,38035,25835,25
97Anne De VriesLennox DylomaHGrand Slam VDL444,24435,3835,3
98Renate BeuvingKontendraMUp To Date442,94435,37835,37
99Anne De VriesKumaraMQuasimodo Vd Molendreef048,41852,28852,28
100Linda PortychovaChathargos PSRChaccoon Blue1055,38033,061033,06
101Maxime Van AndelMalito MRGlenfiddich VDL1158,52037,111137,11
102Bert WiertsKarismaMZirocco Blue041,541148,361148,36
103Pascalle DondersQuick SilverRBreemeersen Adorado440,61829,481229,48
104Britt SchaperFor EverHFor Pleasure440,431233,421633,42
105Mia Ter DengeJilvana DMDexter R439,4Vrijw   
xJasmein De BoerLook At MeMEmir RUit1     
 Lotte BelsMiss DiorMPablo's AssUit1     
 Kim Van der MeerChupa ChupsRContiniUit1     
 Lotte WeersmaIvy's HopeMArlando K.NG     
 Julian De BoerRadar Love KMSMHeavy metalNG     
 Didi MulderLover BoyREaster BoyNG     
 Henk SlikJoytermaMEmerald Van't RuytershofNG     
 (HC) Maxime Van Andel (HC)Lora EsMFalaise De MuzeHC     
 (HC) Matt Garrigan (HC)Grace VMCarembar De MuzeHC     
 (HC) Kelly Van Wijk (HC)Number One-P van het ScheackRNumero UnoHC     


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val