De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Winter Show Exloo - 2022-12-09 - 1m20 paarden

Laatste update op: 09 December 2022 13:57:41.

Uitslag

Lijst gemaakt op: 09-12-2022 13:57:40

paarden 1.20 m

(90 combinaties gestart en nog 5 te gaan)
RangRuiterPaardgsVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Xanne SluyterKarma Di Charme BlingMDakar VDL041,43024,61024,61
2Emily HansMerlot Van De SuyderseeMQuasimodo Vd Molendreef037,08025,29025,29
3Maxime Van AndelMentosHCicero van Paemel Z041,46027,11027,11
4Renate BeuvingHarmkeMCantos041,30027,62027,62
5Lisa BroekertMackensenRNaico041,23027,67027,67
6Maureen BonderIdentityMAir-Jordan039,41027,70027,7
7Henk SlikJoytermaMEmerald Van't Ruytershof042,46028,52028,52
8Madée SchuttenbeldPiccolo RRCENTAUER Z038,46028,73028,73
9Michael GreeveLa Vie Est Belle TcsMEntertainer041,50029,05029,05
10Rielke RoelandCascaralda GDLMCascadello043,83029,44029,44
11Janneke van NoordChatman's Majestic Gucci ZRChatman045,78029,67029,67
12Mareille Van Geel - SchroderKir RoyalMHarley Vdl042,35030,12030,12
13Pim MulderLuigi-SHCarrera VDL043,31030,17030,17
14Rianne Noordhof - JolmanGrenobleRMylord Carthago041,45030,32030,32
15Femke Van BerkelLychiumROpium044,84030,48030,48
16Monique van den BroekRoyal MailRBilly Tudor041,95030,53030,53
17Robert VosCANADIAN GIRL ZMCarrera VDL042,42030,59030,59
18Zoï SnelsKing of Diamonds ZRKannan042,39030,74030,74
 LIVE  19Maxime Van AndelMalito MRGlenfiddich VDL042,55030,90030,9
 Nicole BotmaJarrantRDakar VDL040,75030,90030,9
21Alice JakobsDelailah ZMDominator Z043,78030,91030,91
 
22Janneke van NoordCaletto CoolRCentadel041,39030,92030,92
23Linda PortychovaChathargos PSRChaccoon Blue042,06030,97030,97
24Maxime Van AndelLovely Star SihMBaltic VDL042,46031,08031,08
25Emile Karim FaresNN  043,37031,44031,44
26Hendrik-jan SchuttertStakkaire GoldRSTAKKATO GOLD043,27031,47031,47
27Sjoerd KommersMelitaMCarrera VDL044,08031,58031,58
28Berber DijkmanMesseRCarrera VDL045,06031,70031,7
29Anja MoretLéon SolierRGeorge Z044,96031,88031,88
 Monique van den BroekCasquetto van de HelleRCasquetto043,88031,88031,88
31Janneke van NoordVigotinueRVivant van de Heffinck043,95031,89031,89
32Frank SchuttertLaguna Seca  046,29032,63032,63
33Tijl Van GenugtenAddicted To You ZRAkarad Hero Z045,81032,79032,79
34Lysanne KruizingaLegendsterMBaltic VDL043,20033,14033,14
35Thijmen VosMaverickHDiamant De Semilly040,68040,42040,42
36Rielke RoelandMinfres Van BeekMHeart Touch441,97028,23428,23
37Jeroen BroekLizzyMRoyal Highness043,60428,27428,27
38Chantal WindstraW&W´s Katy RoseMNumero Uno039,89428,62428,62
39Robert VosTiago  440,76028,91428,91
40Roel HarkeLizettyMGaultier VDL041,85429,13429,13
41Femke Van BerkelLittle Palu KMPower Blue van't Breezerhof Z442,26029,22429,22
42Michel BroekLennyHArezzo VDL440,32029,36429,36
43Valeria SokolovaLadinusREl Salvador041,40429,53429,53
44Zoï SnelsMatcho Van De EikhofHFor Pleasure042,13429,54429,54
45Alexander ChittyTyphamilie A.P.RTyphoon S043,73429,65429,65
46Berber DijkmanMolga's JuwelMCaranza Z443,15029,82429,82
47Zoï SnelsNala  442,13030,06430,06
48Maureen BonderManchester TeHCornet Obolensky440,93030,12430,12
49Luke HillLolavsca FortunaMCarrera VDL043,37430,29430,29
50Janneke van NoordManjaroMA golden boy hero Z441,63030,34430,34
51Nina HoutzagerChaccotanaMChacco Gold440,33030,4430,4
52Nicole BotmaMarabel WMDiamant De Semilly040,84430,56430,56
 Anja MoretLolitaMHarley Vdl443,33030,56430,56
54Roel HarkeEmmy lady ZMEmerald van 't Ruytershof444,21030,69430,69
55Lysanne KruizingaMogrusa HMCohinoor442,31030,72430,72
56Rielke RoelandHeart Getric van BeekHHeart Touch043,02431,02431,02
57Wendy TimmersChacoon`s konzerta PSRChacoon Blue441,38031,28431,28
 Rens GrootelaarLord KRLe Primeur442,17031,28431,28
59Anja MoretLate EditionHUblesco443,84031,31431,31
60Jeroen BroekMayfieldMCyber Boy042,47431,46431,46
61Pim MulderCalou L ZRCornet's Balou443,04031,60431,6
62Berber DijkmanKatosca AgainMCornets Diamond SN441,54031,82431,82
63Giovanna de PieriLandoradoHGrandorado tn043,37432,13432,13
64Anja MoretLegendRCape Coral Rbf Z444,40032,64432,64
65Femke Van BerkelComme il feu ZRComme il Faut444,38032,66432,66
66Monique van den BroekLorenzo RREldorado van de Zeshoek447,75033,16433,16
67Noora TaimelaLiarado J.PHDiarado042,32830,82830,82
68Rens GrootelaarElmoRUltime Espoir842,20031,12831,12
69Tijl Van GenugtenMalvasia Delle Lipari ARCartello045,32831,40831,4
70Alice JakobsKoh-I-NoorMZapatero VDL845,76031,42831,42
71Mareille Van Geel - SchroderMatotcha VgMGlenfiddich VDL842,82031,66831,66
72Conan Wrightfulenn du chatillonMGoldfever043,65834,70834,7
73Sjoerd KommersKornet'S Prelude R.T.MCornet Obolensky045,19845,11845,11
74Marlou DekkerJamaicaHDurango VDL965,97030,16930,16
75Marian LunscheMega-ImpressiveMImpressive VDL839,27428,111228,11
76Sytze Van DellenQuebec eh ZRQuasimodo Z842,14429,651229,65
77Job OldenzielLairda Van 'T BonnerhofMKannan X-6261 Sbs441,49830,121230,12
78Valeria GinevaAntaresRCristallo I1276,71030,901230,9
79Gerrit VeenstraLambada-sRToulon441,561040,581440,58
80Hans van der KolkKadansMGuidam Sohn1244,69433,561633,56
81Roel HarkeLex Larezzo HvrHArezzo VDL043,07Uit1   
xKim Van der MeerChupa ChupsRContiniUit1     
 Chantal WindstraLamaraMArezzo VDLUit1     
 Conan WrightLevicoHCarrera VDL      
 Christoff GanglMiss PerfectMI'm Special de Muze      
 (HC) Job Oldenziel (HC)It's meRCaramboleHC     
 (HC) Zoï Snels (HC)Nala  HC     
 (HC) Pascalle Donders (HC)Just Say YesMZavall VdlHC     
 (HC) Noora Taimela (HC)Happy BoyRTinka's BoyHC     
 (HC) Mareille Van Geel - Schroder (HC)Lady Ludine SMKannan X-6261 SbsHC     
 (HC) Matt Garrigan (HC)SavaronaMDakarHC     
 (HC) Nina Houtzager (HC)Fonia AgainMLucky BoyHC     
 (HC) Lisa Hamminga (HC)Dekro's Janouka AMBrainpower      
 (HC) Anouk Vos (HC)IcariaMPennsylvania      
 (HC) Maaike ten Berg (HC)Gracieuse de la HutteMMylord Carthago      


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val