De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Winter Show Exloo - 2022-12-09 - 1m30 paarden

Laatste update op: 09 December 2022 18:43:28.

Uitslag

Lijst gemaakt op: 09-12-2022 18:43:28

paarden 1.30 m

(122 combinaties gestart en nog 5 te gaan)
RangRuiterPaardgsVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Luke HillLouay FortunaRCohinoor036,46023,81023,81
 Jort KnobbenLord BlueRZirocco Blue038,31024,09024,09
2Renee SpeelmanKokomo-ManRFreeman VDL034,69024,64024,64
 Maxime Van AndelKwantchiMF-One USA036,14025,10025,1
3Sjoerd KommersHollywood VKMBerlin037,17025,40025,4
 Nina HoutzagerChaccotanaMChacco Gold038,02026,02026,02
4Sylvana WezemanKings LadyMVigo D' Arsouilles036,81026,17026,17
 Sergio HauserNormandy de BoisRIndoctro039,76026,80026,8
5Sander NaberArend ZRAkarad Hero Z040,57026,81026,81
 Marian LunscheEgoRTygo036,21026,83026,83
6Luke HillLolavsca FortunaMCarrera VDL040,44027,68027,68
 Mareille Van Geel - SchroderLa Dame VgMZirocco Blue039,20027,77027,77
7Lysanne KruizingaLarusa HMEtoulon039,40027,80027,8
 Sjoerd KommersArcadia LVS ZMArko III040,47027,89027,89
8Monique van den BroekCara-K van t Kattenheye  040,42028,06028,06
 Lisa BroekertLe FormidableMCohinoor038,11028,14028,14
9Robert VosCadillac ZRCarrera VDL039,48028,50028,5
 Ashley Spiele - te WierikLady- RuberthaMGlenfiddich VDL040,09028,71028,71
10Maxime Van AndelLegacyRGlenfiddich VDL040,62028,86028,86
 Julian De BoerJoyMEmir R041,10028,89028,89
11Emile Karim FaresImpossant O  038,29029,07029,07
 Nick NanningBandiaMClinsmann037,97029,08029,08
12Thijmen VosFeliek-HRAzteca VDL041,02029,16029,16
 Valeria GinevaGladiatorH 036,38029,28029,28
13Marc HoutzagerKincsemHCarrera VDL041,06029,51029,51
 Renate BeuvingHarmkeMCantos039,36029,61029,61
14Mareille Van Geel - SchroderKir RoyalMHarley Vdl040,15029,71029,71
 Kelly Van WijkGangstarHTangelo Van De Zuuthoeve038,18029,90029,9
15Linda PortychovaCopin's BoyHCopin van de Broy040,57029,94029,94
 Matt GarriganGrace VMCarembar De Muze041,11030,46030,46
 
16Nicole EggensLloydHNamelus R040,64030,47030,47
 Thomas GanglIsabel Lady MMMylord Carthago039,10030,56030,56
17Matt GarriganHolland v.d. valckenborgHCantos040,18030,67030,67
 Zoï SnelsCapral de LucaRCavtat PKZ041,35030,87030,87
18Hendrik-jan SchuttertHallaRTornesch041,76030,96030,96
 Frank Schuttertwezenberg`s panama van`t roosakkerMEcho van t Spieveld039,93031,13031,13
19Sjoerd KommersJarocho-BlueHZirocco Blue040,84031,58031,58
 Vasco CampanaVivantHVivant van de Heffinck143,48026,35126,35
20Michael GreeveChilipepper ZRCrunch 3145,52028,81128,81
 Julian De BoerKing Of Action RvHAction Breaker142,09029,39129,39
21Albert ZoerK-DineMGrand Slam VDL144,14030,54130,54
 Julia Houtzager - KayserDjango SemillyRNartago142,45030,58130,58
22Conan Wrightfulenn du chatillonMGoldfever142,38030,97130,97
 Sjoerd KommersImpala D'OaseMCadeau de Muze142,30031,65131,65
23Renate BeuvingHafonyRNamelus R038,82424,95424,95
 Pim MulderIts A Katosca AgainMZirocco Blue037,61425,61425,61
24Faye Louise VosMonica LHMVerdi040,29425,62425,62
 Marc HoutzagerKlasse EbMRegino Adelheid025,88425,88425,88
25Anne van der TorreJewel'S JägermeisterHVerdi436,52025,96425,96
 Job OldenzielIt's meRCarambole037,29426,02426,02
26Pim MulderKoekoek's CornetMCornet Obolensky039,82426,17426,17
 Sander NaberLareusa SMToulon036,61426,24426,24
27Hester KlompmakerLominkaMHermantico041,00426,30426,3
 Tessa HoeksemaEl VleutRVleut037,54426,54426,54
28Jack BroekLoekMHeathrow037,44426,59426,59
 Lisa HammingaDekro's Janouka AMBrainpower431,91027,60427,6
29Collin ZwartjensAkarad Tivoli ZRAkarad Hero Z438,60028428
 Pim MulderCalou L ZRCornet's Balou039,63428,28428,28
30Melody MathesonGallar L ZRGaillard De La Pomme040,83428,44428,44
 Hilde VeenstraCharly BlueRCantolar038,07428,51428,51
31Jorrit martijn AltaLuimstra's KodeaMZirocco Blue439,42028,65428,65
 Jorrit martijn AltaLuimstra's JofodeaMAndiamo038,49428,82428,82
32Vasco CampanaHaifaMPower038,85429,36429,36
 Frank Schuttertwezenberg`s justineMMr. Blue440,08029,53429,53
33Rob ScherphofKaliniMDakar VDL443,73029,71429,71
 Amanda SlagterPIPPAMElvis Ter Putte039,45429,77429,77
34Monique van den BroekLiaraldraMDiamant De Semilly441,31029,88429,88
 Nicole EggensLimoncello ZRGrandorado tn041,44430,34430,34
35Meike ZwartjensElegiboHEurocommerce Berlin438,32030,42430,42
 Sophie SteenbakkersIt's OttoHEtoulon439,07030,57430,57
36Robert VosCANADIAN GIRL ZMCarrera VDL041,90431,20431,2
 Katie BeunderCLARADORCornet Session440,22031,30431,3
37Marc HoutzagerCoupe GermanyROnbekend443,30032,19432,19
 Hendrik-jan SchuttertIndekann HkHKannan X-6261 Sbs543,13028,99528,99
38Janneke van NoordDunaghmoreRUstinov145,28430,89530,89
 Thijmen VosLemmie VD BisschopHMylord Carthago142,35431,35531,35
39Frank SchuttertQuidam de LoveRCavtat PKZ542,13031,88531,88
 Jeroen BroekKimberlina TMGenius544,01032,28532,28
40Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZMCasimo751,10027,31727,31
 Sophie SteenbakkersWielbraek's Perfect ColorMLe diamant horta752,57028,35728,35
41Chantal WindstraFoberlinaMAdvance039,80825,73825,73
 Anja MoretKing SolierHCicero van Paemel Z439,03427,59827,59
42Daniela TheelenDorus du Domain ZRDiamant De Semilly837,34028,25828,25
 Femke Van BerkelLychiumROpium439,29428,32828,32
43Nicole BotmaJarrantRDakar VDL838,29028,86828,86
 Jonneke ScholtenEasy de BeaufourMDiamant De Semilly438,10429,15829,15
44Sytze Van DellenKevin EHRF-One USA438,42429,44829,44
 Christoff GanglGigiamo JHRClasse VDL438,44430,14830,14
45Zoï SnelsLucarla TK.MGrand Slam VDL839,72030,55830,55
 Julian De BoerLamarrHArezzo VDL841,18030,67830,67
 Zoï SnelsLipyrusa HMGrand Slam VDL841,14030,67830,67
46Wendy TimmersGucciMWhitesnake040,59830,70830,7
47Monique van den BroekPetronella van de HelleMCarlow van de helle041,39830,86830,86
 Berber DijkmanDouble ClearMDouglas441,20431,01831,01
48Mareille Van Geel - SchroderLady Ludine SMKannan X-6261 Sbs143,03829,99929,99
 Julia Houtzager - KayserKantibesMHUNTERS' SCENDRO024,09950,82950,82
49Meike ZwartjensWenke LenteMGino h036,16951,68951,68
 Kelly Van WijkNumber One-P van het ScheackRNumero Uno1151,05028,321128,32
50Anne - liza MakkingaLidante 2MEldorado van de Zeshoek037,391142,281142,28
 Sytze Van DellenIbalia EHMTygo437,34826,421226,42
51Chantal WindstraW&W´s Islay´s MistRNumero Uno437,33827,581227,58
 Bert WiertsIquasi-NeaMQuasimodo Vd Molendreef439,10828,361228,36
52Giovanna de PieriHerlinRBerlin839,42428,721228,72
 Wendy TimmersQuanta costaHQuidam de Revel438,13829,311229,31
53Emile Karim FaresLovereliaMCarrera VDL838,91429,491229,49
 Christoff GanglK-2RNabab de Reve840,63430,391230,39
54Monique van den BroekCasquetto van de HelleRCasquetto855,33431,551231,55
 Matt GarriganSavaronaMDakar043,441456,111456,11
55Maxime Van AndelLovely Star SihMBaltic VDL839,30830,571630,57
 Henk SlikJoytermaMEmerald Van't Ruytershof437,101349,201749,2
56Conan WrightKallahenRCallahan Vdl1856,29134,341934,34
 Sonja van der BergKarstenHCornet Obolensky038,52Uit11   
xPascalle DondersJust Say YesMZavall VdlUit1     
 Savanna van den HofHarmoniek rwpMMetallUit1     
 Jorrit martijn AltaKorfenia JtlMCornet ObolenskyVrijw     
 Anne - liza MakkingaChapella Blue P.S.MChacoon BlueVrijw     
 Britt ScholtsPetrus du ChateauRQuidan de Revel      
 Nina HoutzagerFonia AgainMLucky Boy      
 Wesley de BoerLuna Alda GMToulon      
 Britt ScholtsGolden penny CMCalvaro Z      
 (HC) Lila Dijckmeester (HC)Happy TimesMDynamoHC     
 (HC) Michael Greeve (HC)Keep It Cool SssRZirocco BlueHC     
 (HC) Frank Schuttert (HC)GreamRVerdiHC     
 (HC) Michael Greeve (HC)K-Star WHBig StarHC     
 (HC) Berber Dijkman (HC)Double ClearMDouglasHC     
 (HC) Amanda Slagter (HC)PIPPAMElvis Ter PutteHC     
 (HC) Maaike ten Berg (HC)godess hero zMGlasgow-w Vh Merelsnest      


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val