De startlijsten en uitslagen die op deze pagina worden getoond zijn niet leidend, en kunnen incorrect zijn. De gegevens bij het secretariaat zijn leidend!

Winter Show Exloo - 2022-12-09 - 1m35 paarden

Laatste update op: 10 December 2022 07:56:24.

Uitslag

Lijst gemaakt op: 10-12-2022 07:56:25

paarden 1.35 m

(45 combinaties gestart en nog 5 te gaan)
RangRuiterPaardgsVadersptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd2
1Albert ZoerK-DineMGrand Slam VDL033,89026,80026,8
2Lila DijckmeesterHappy TimesMDynamo031,62026,81026,81
3Jorinde DolfijnJustiqueRBustique033,83028,71028,71
4Amanda SlagterGaliandraMQuality Time031,74028,82028,82
5Sergio HauserNormandy de BoisRIndoctro033,40028,97028,97
6Britt SchaperGuidam Sohn The Second ZRGuidam Sohn033,71029,03029,03
7Wesley de BoerIcarindaMEtoulon031,78029,11029,11
8Jorinde DolfijnIthacaRCanabis033,36029,36029,36
 Britt SchaperBad BoyRZilverstar T033,04029,36029,36
10Melody MathesonIdoolREldorado van de Zeshoek033,94029,82029,82
11Nick NanningBandiaMClinsmann034,12029,96029,96
12Wesley de BoerKaphiraMCorland031,68030,19030,19
 
13Pim MulderCarturo 2RCarrico032,87030,84030,84
14Hilde VeenstraCharly BlueRCantolar032,97030,91030,91
15Amanda SlagterGlennRKojak032,72031,78031,78
16Julian De BoerIsisMCardento031,01032,13032,13
17Pim MulderViktor ZRVerdi034,20032,96032,96
18Xanne SluyterIcemanRCanabis Z033,36033,09033,09
19Lianne MarsEstabanRZavall Vdl035,830 0 
20Roel HarkeHero ElvisRQuerly Elvis033,22141,68141,68
21Hilde VeenstraGideon dlsRCorland432,67031,16431,16
22Valeria SokolovaJackpot TnHDiamant De Semilly034,14431,52431,52
23Meike ZwartjensTwindam ZRTwister De La Pomme437,65032,18432,18
24Nicole EggensNabab de CalandoHNabab De Reve428,30032,46432,46
25Conan WrightLealRLancer III435,98033,03433,03
26Kelly Van WijkTiptop vh schaeck zMTALOUBET Z434,41033,04308433,04308
27Leonie JonkersJillz FLMHarley Vdl034,86433,06433,06
28Mareille Van Geel - SchroderKalimeroMCooper van de Heffinck034,23433,46433,46
29Pim MulderJolie FMNamelus R434,11033,70433,7
30Renate BeuvingHafonyRNamelus R434,79034,08434,08
31Albert ZoerKaijoRArezzo VDL432,81426,70826,7
32Alice JakobsKMS RomeoRWomanizer856,45032,52832,52
33Marjolein JonkersHurricaneMUltograaf833,32032,95832,95
34Albert ZoerPriceless van het MangelhofMDiamant De Semilly431,81433,38833,38
35Wesley de BoerHadiya HHMCasall0832,64034,62834,62
36Meike ZwartjensPiamanta v/h Zuid-PajottenlandMDiamant De Semilly034,38853,41853,41
37Sophie SteenbakkersIt's OttoHEtoulon841,28429,651229,65
38Jacqueline de WitIronaMDantos033,181244,061244,06
39Sonja van der BergHelios VelvetHCardento034,521354,741354,74
40Bert WiertsGrand Prix BBRSpartacus1657,01033,431633,43
41Melle DoornbosFlying Jackpot UitGeesRDurango VDL433,38Uit11   
42Amanda SlagterRoyal BlueHChacco Blue434,36Vrijw   
xMarianne BoeremaUtatschiRUrikoUit1     
 Daniëlle HoltermanIbizaMDallas VDLUit11     
 Sophie SteenbakkersWielbraek's Perfect ColorMLe diamant hortaUit1     
 Conan WrightKallahenRCallahan Vdl      
 Britt ScholtsElvis-zeldenrustRVDL Wittinger      
 Marcel de BoerHadiya HHMCasall      
 Britt SchaperIn The AirMAir Jordan Z      
 Annet Willems - VosHelsinki v.d.o.HCardento      


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)

Uit1 = 2 weigeringen, Uit2 = 3 weigeringen, Uit11 = val